projektor SANYO PLC XTC50
PLC XTC50 to sprzęt bardzo elastyczny także pod względem wyboru pozycji, w jakiej ma być instalowany.

Projektor z systemem automatycznej wymiany lampy

Dzięki pierwszemu w branży systemowi automatycznej wymiany lampy ALSS i systemowi wymiany filtra AMF, producent skutecznie wydłuża żywotność swoich produktów i obniża koszty wiążące się z ich konserwacją. W rezultacie projektor PLC XTC50 to urządzenie szczególnie dobrze nadające się do instalacji stałych i nieprzerwanej pracy.

System ALSS upraszcza utrzymywanie go w sprawności technicznej. Można go docenić szczególnie w przypadku projektorów zainstalowanych na stałe lub w miejscach trudnodostępnych. Użycie dwóch lamp w PLC XTC50 wydłuża czas jego nieprzerwanej pracy do 6000 godzin.

System AMF (Active Maintenance Filter) wykrywa niedrożność filtra i wymienia go na nowy, przewijając stopniowo z zainstalowanej szpuli. Kaseta z filtrem starcza na dziesięć takich operacji, co oznacza nawet 10 tysięcy godzin bezobsługowej pracy. Gdy wszystkie dziesięć odcinków filtra ulegnie zużyciu, w jego miejsce instaluje się nowy zestaw filtrów.

W zestawie z projektorem znajduje się pilot, który umożliwia jego zdalną obsługę.

Panel 3LCD pozwala uzyskać ostry obraz o rozdzielczości XGA (1024 x 768) i kontraście 1100:1. Jasność to 5000 ANSI lumenów.

Premierowy pokaz projektora odbędzie się na targach „Integrated Systems Europe” w Amsterdamie, który odbywają się od 3 do 5 lutego.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 15,999 zł + VAT. Projektor objęty jest 3 letnią gwarancją (gwarancja na lampę wynosi 90 dni).