projektor P1266 Acer

Projektor z technologią ColorBoost II

Acer wprowadza na rynek projektor P1266 z technologią, która pozwala na uzyskanie jeszcze żywszego obrazu o jasnych kolorach.

Korzystając z innowacji wdrożonych w technologii ColorBoost, firma Acer opracowała technologię ColorBoost II, pozwalającą na uzyskanie jeszcze żywszego obrazu o jasnych kolorach.

W połączeniu z 6-segmentowym kołem barwnym, wydajnym procesorem obrazu oraz zaawansowaną technologią podświetlenia, funkcja ColorBoost II zapewnia nowy poziom jakości obrazu, wyróżniający się jasnymi kolorami oraz dużym współczynnikiem kontrastu.

Aby uzyskać lepsze stopniowanie odcieni, bogatsze szczegóły w ciemnych obszarach oraz optymalną temperaturę barwową, w procesorze obrazu zastosowano technologię Acer BestColor Tracking.

Funkcja HSG (wzmocnienie nasycenia odcieni) zastosowana w projektorze, poprawia nasycenie barw podstawowych w celu uzyskania naturalnych odcieni.

Projektor jest też wyposażony w funkcję zarządzania energią Acer EcoProjection, która zmniejsza o 50% pobór mocy w trybie gotowości.

Funkcja Acer SmartFormat, obsługująca różne formaty obrazu, pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie wyświetlania niezależnie od rozdzielczości sygnału wejściowego.

Przy jasności 2500 lumenów ANSI oraz współczynniku kontrastu 2000:1, projektor Acer P1266 zapewnia imponującą jakość obrazu, natomiast podstawowa rozdzielczość XGA pozwala na wyraźne odwzorowanie szczegółów, w tym małych czcionek.

Cena projektora P1266 to 2 390 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.