SANYO PDG-DHT100L

Pyłoszczelny projektor full HD

Nowy projektor full HD (6500 ANSI lumenów) posiada aktywny system ochrony przeciwpyłowej oraz bezprzewodową transmisję danych HD.

Firma SANYO wprowadza na rynek nowy projektoraw technologii DLP – model PDG-DHT100L. Projektory DLP są od ubiegłego roku uzupełnieniem głównej linii projektorów wykorzystujących, tradycyjną dla SANYO technologię LCD.

PDG-DHT100L może poszczycić się jasnością 6500 ANSI lumenów i rozdzielczością full HD (1920×1080). Projektor  może być wyposażony w moduł do bezprzewodowej transmisji nieskompresowanych danych HD (1080i lub 720p) w systemie SANYO Uncompressed HD Data Wireless na odległość do 30 m (zależnie od konkretnych warunków).

PDG-DHT100L jest projektorem wyposażonym w zintegrowany (zamknięty) układ optyczny (encapsulated optical engine) zapewniający większą odporność na zapylenie w miejscu pracy. W połączeniu z bezobsługowym filtrem aktywnej ochrony (SANYO Active Maintenance Filter – AFM) systemu chłodzenia projektora jest obecnie rozwiązaniem zapewniającym jedną z dłuższych na rynku pracę bez wymiany filtra powietrza.

Premierowy pokaz projektora odbędzie się w dniach 3-5 lutego br. na targach „Integrated Systems Europe” w Amsterdamie, w polskiej sieci sprzedaży projektor pojawi się w marcu 2009 roku w sugerowanej cenie dla użytkownika końcowego – 64 000 PLN + VAT, z trzyletnią gwarancją na projektor i lampę.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.