W najbliższym czasie platforma planuje wprowadzić możliwość pobierania materiałów w najwyższej jakości (HD)

Ruszyła potężna polska platforma typu Video on Demand

Ruszyła wielopakietowa, internetowa platforma wideo na żądanie (VoD) – tvscreen.pl. Serwis prezentuje nowe, kompleksowe podejście do usług VoD.

Witryna jako cel postawiła sobie wyróżniene się mnogością i różnorodnością dostępnych materiałów wideo a także konsekwentną dywersyfikacją odbiorców ze względu na wiek. tvscreen.pl oferuje nowatorski na polskim rynku sposób codziennego udostępniania materiałów filmowych, odmienny od tradycyjnych i internetowych wideo-wypożyczalni oraz kanałów telewizyjnych. Produkcje reprezentują różne gatunki filmowe i telewizyjne i są ujęte w kilka tematycznych pakietów: FILMY, DLA DZIECI, DOKUMENT, ROZRYWKA, MUZYKA, DLA DOROSŁYCH

.

Wykupując 30 dniowy dostęp do jednego lub kilku pakietów widzowie mogą, w dowolnym czasie i nieskończoną ilość razy, oglądać wszystkie dostępne produkcje. Użytkownicy mogą również skorzystać z globalnego pakietu „FULL screen”, który otwiera im dostęp do wszystkich zasobów platformy. Usługa zamawiana jest jednorazowo i nie obliguje użytkownika do wiązania się z nadawcą okresową umową. Każdy użytkownik otrzymuje również możliwość wykupienia pojedynczej produkcji, mając do niej pełny dostęp przez 24 godziny. tvscreen.pl jest dostępna dla wszystkich, którzy posiadają dostęp do Internetu o prędkości pobierania danych nie mniejszej niż 512 kb/s.

W serwisie zastosowano praktyczny, konsekwentny podział wszystkich treści na 5 poziomów dostępności wiekowej. Dzięki temu oraz szerokiej gamie dedykowanych produkcji, użytkownicy mogą zadbać również o komfort i bezpieczeństwo członków swojej rodziny, szczególnie małych dzieci. Młody człowiek logujący się na stworzonym  przez opiekuna  profilu ma dostęp tylko do tych materiałów, które są przeznaczone dla odbiorców w jego wieku i młodszych. W ten sposób, przy prawidłowym użytkowaniu serwisu, wyeliminowane zostało niebezpieczeństwo przypadkowego zetknięcia się z treściami przeznaczonymi wyłącznie dla osób dorosłych, które mogły by być niewłaściwe dla nieletnich użytkowników.

Aby korzystać z wszystkich funkcjonalności tvscreen.pl należy się zarejestrować. Użytkownikiem głównym konta zawsze jest osoba dorosła, która opłaca usługę korzystając z elastycznego systemu płatności (przelew elektroniczny, karta kredytowa). Widzowie mają do wyboru dwie prędkości odtwarzania (on-line) materiałów wideo: pierwsza dla użytkowników z łączem o prędkości pobierania danych minimum 512 kb/s  oraz druga dla użytkowników z łączem minimum 1024 kb/s. Platforma daje możliwość odtwarzania 2 różnych materiałów wideo jednocześnie i rejestracji dwóch komputerów, które mogą być co miesiąc wymieniane. Użytkownik główny może również tworzyć dodatkowe profile współużytkownikom, określając ich dostępność wiekową. Każdy zarejestrowany użytkownik posiada własną „stronę domową”, którą może indywidualnie kształtować: dowolnie grupować a także oceniać materiały wideo poprzez nadawanie im odpowiednich wag (ilości gwiazdek), edytować recenzje. Może również wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami np. poprzez pisanie komentarzy do recenzji, śledzić historie zakupów, przeglądać rankingi.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.