TRENDnet TEW-639GR

Ruter dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo

TRENDnet wypuścił na rynek nowy router o symbolu TEW-639GR. Rozwiązanie pracuje w sieci bezprzewodowej standardu 802.11n (draft) z prędkością 300Mb/s.

Bezprzewodowy router Gigabit N posiada certyfikat Wi-Fi Alliance, który zapewnia współdziałanie produktu z rozpiętą listą urządzeń z branży, zabezpieczenie protokołów i kompatybilność z bezprzewodowymi produktami wcześniejszych standardów 802.11b i 802.11g. Ruter oznaczony jest etykietą EnergyStar.

Bezprzewodowy router Gigabit 300Mb/s N posiada porty, które umożliwiają pracę z prędkością 1 000Mb/s. Zastosowanie technologii zaawansowanych anten Multiple Input Multiple Output (MIMO) eliminuje martwe punkty w sieci bezprzewodowej. Urządzenie obsługuje najnowsze szyfrowanie Wi-Fi oraz wpiera technologię Wireless Protected Setup (WPS), która umożliwia szybkie zabezpieczenie twojej sieci bezprzewodowej jednym wciśnięciem przycisku. Router wyposażony jest w manualny przełącznik do włączenia/wyłączenia sygnału bezprzewodowego. TEW-639GR uzbrojony jest w Firewall: NAT i SPI oraz może ograniczyć dostęp do Internetu, wykorzystując filtrację URL czy adresów MAC. Pracuje z systemami operacyjnymi: Windows 95/98/NT/2000/XP/2003 Server/Vista, Linux i Mac.

Producent udziela 3-letniej gwarancji. W Stanach Zjednoczonych produkt kosztuje w granicach 113 USD. W Polsce powinien być dostępny jeszcze w tym miesiącu.

Zawartość opakowania:

  • TEW-639GR
  • Wielojęzyczny przewodnik szybkiej instalacji
  • Płyta CD (User’s Guide)
  • Kabel Ethernet Kat. 5 (1.5m)
  • Zasilacz (12V DC, 1A)
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.