Samsung dla gadatliwych fotoamatorów

Palmofon Pixon firmy Samsung to ciekawa propozycja dla amatorów fotografii. 8-megapikselowy aparat oraz dotykowy wyświetlacz to główne cechy urządzenia.

Samsung Pixon – telefon o grubości 14,9 mm z wyświetlaczem dotykowym i aparatem fotograficznym o rozdzielczości 8 megapikseli – może się pochwalić wieloma ciekawymi funkcjami. Pixon przypomina prawdziwy aparat fotograficzny nie tylko wyglądem, ale także możliwościami takimi jak: 16-krotny zoom cyfrowy, system automatycznego ustawiania ostrości, krótki czas naświetlania, system rozpoznawania twarzy i funkcja zapisywania zdjęcia wraz ze współrzędnymi geograficznymi miejsca jego wykonania.

Samsung Pixon wyposażony jest w 3,2-calowy wyświetlacz dotykowy i zintegrowaną przeglądarkę zdjęć, dzięki której z łatwością można oglądać i pokazywać innym wykonane przez siebie zdjęcia.

W europejskiej kampanii Samsung Pixon brał udział znany fotografik Nick Turpin, który przez miesiąc fotografował swoje życie za pomocą telefonu. Swój „dziennik” zarejestrował na stronie: www.thephotographicadventuresofnickturpin.com Telefon Samsung Pixon wchodzi do sprzedaży w sieci Era oraz – pod koniec stycznia – w punktach sprzedaży detalicznej. Sugerowana cena detaliczna: 1 499,00zł

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.