Skórki i filtry dla laptopów

VAKOSS wprowadził na polski rynek dwa ciekawe gadżety do laptopa. Pierwszy z nich pozwoli ci spersonalizować twój sprzęt, drugi zaś ochroni go przed wścibskimi oczami postronnych.

Skórka na laptopa marki VAKOSS jest ciekawym rozwiązaniem dla osób chcących spersonalizować swojego laptopa i sprawić, że ich komputer będzie jedyny w swoim rodzaju. Materiał PVC, z którego wykonana jest skórka, ochroni obudowę komputera przed plamami i zarysowaniem. Skórka może być naklejana i odklejana wielokrotnie, nie pozostawiając żadnych śladów. Obecnie dostępne na rynku są 4 wzory, ale w przygotowaniu są kolejne. Ciekawym rozwiązaniem jest model, który umożliwia umieszczenie dowolnej fotografii Skórka przeznaczona jest dla laptopów z monitorem o przekątnej 15.4″ i mniejszych. Cena: 24,99 PLN

Filtr ochronny na ekran zapewniający prywatność podczas podróży pociągiem lub autobusem. Już po odchyleniu się ok. 30 stopni od monitora obraz staje się niewidoczny. Filtr marki VAKOSS wykonany jest z mocnego tworzywa sztucznego i waży 10 gram. Pomimo tego, że naklejany jest na ekran, to nie powoduje zaciemnienia obrazu. Chroni on oczy przed szkodliwym promieniowaniem oraz przed możliwością porysowania ekranu. Dodatkowo, właściwości antystatyczne filtra zapobiegają osadzaniu się kurzu. Modele dostępne są w dwóch wymiarach – 15.4″ i 17″. Cena: 149.00 (15.4″)

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.