Imprezeo.pl

Społecznościowy portal o imprezach

Wystartował serwis Imprezeo.pl, dzięki któremu użytkownicy mogą przywołać wspomnienia z imprez i wakacji oraz organizować nowe wydarzenia.

Jest to portal skierowany do ludzi aktywnych, ceniących kontakt ze znajomymi. Podpowiada on jak spędzić wolny czas – gdzie się bawić, na jaką imprezę się wybrać. Dysponuje bazą adresową ponad 4 000 klubów, pubów, pensjonatów i innych miejsc z całego kraju, w których można zorganizować imprezę lub wakacyjny wyjazd. Wszystkie te miejsca oznaczono na mapkach geolokalizacyjnych.

Portal został stworzony w duchu społecznościowym (znajomi, wiadomości), co upraszcza organizację dowolnej imprezy – zapewnia sprawne zarządzanie zaproszeniami (dla ułatwienia można zapraszać również osoby nie zarejestrowane w serwisie). Portal spełnia również rolę informatora gdzie, jak i kiedy bawią się nasi znajomi.

Tym, co szczególnie wyróżnia Imprezeo.pl jest szerokie spektrum imprez, w jakich użytkownicy mogą uczestniczyć – począwszy od kameralnych urodzin w pubie, poprzez clubbing, koncerty i wydarzenia sportowe, a skończywszy na wakacjach w dowolnym zakątku świata. Użytkownicy mogą dzielić się wrażeniami z imprez wymieniając komentarze, zdjęcia i filmy, tworząc w ten sposób pamiątkę wspólnie spędzonych chwil.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.