FRITZ!Box 7390 wyposażony jest w rozwiązania umożliwiające korzystanie zarówno z telefonii internetowej, jak i linii stacjonarnej

Unowocześniony ruter FRITZ!Box z wieloma ciekawymi funkcjami

Nowy FRITZ!Box integruje VDSL i ADSL, co pozwala osiągnąć prędkość do 100 megabitów na sekundę.

To kolejne, obok znanego już w Polsce routera FRITZ!Box Fon WLAN 7270, urządzenie firmy AVM. Podobnie jak FRITZ!Box 7270, nowy FRITZ!Box 7390 wyposażony jest w rozwiązania umożliwiające korzystanie zarówno z telefonii internetowej, jak i linii stacjonarnej (analogowej oraz ISDN). Urządzenie dysponuje wewnętrznym portem ISDN S0 oraz zintegrowaną stacją bazową DECT,  do której można podłączyć 6 bezprzewodowych słuchawek. FRITZ!Box 7390 wspiera technologię CAT-iq, nowy standard DECT dla rozmów telefonicznych  o bardzo wysokiej jakości (telefonia HD).

FRITZ!Box 7390 wyposażony jest w 2 GB pamięci wewnętrznej do wykorzystania przez użytkownika. Można w niej zapisywać np. wiadomości głosowe i faksy, zdjęcia czy też muzykę. Funkcjonalność NAS (Network Attached Storage) udostępnia te dane w  domowej sieci oraz bezpiecznie poprzez Internet. Dodatkowo pamięci USB i zewnętrzne dyski twarde mogą zostać wykorzystane do zwiększenia pamięci wewnętrznej urządzenia. Jednocześnie tryb ECO dla WLAN, DECT i Ethernet automatycznie zmniejsza ilość potrzebnej dla routera energii.

Wprowadzenie produktu na rynek zaplanowane jest na trzeci kwartał 2009 r.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.