Tlen komunikator

Użytkownicy Tlena skarżą się na poważne awarie

Najnowsza stabilna wersja komunikatora Tlen.pl... uszkadza partycję systemową! Problem dotyczy części użytkowników, nam się nie udało odtworzyć błędu.

Użytkownicy na oficjalnym forum komunikatora Tlen.pl są oburzeni. Najnowsza aktualizacja do popularnego komunikatora internetowego potrafi uszkodzić system operacyjny a nawet partycję.

Jak pisze użytkownik „dziaddu”: – To jest po prostu fatality dla tego komunikatora. Pobrał aktualizację, przy próbie zainstalowania wywalił komunikat „nie udało się rozpakować pliku”, pomielił chwilę coś na dysku (charakterystyczny szelest + czerwona dioda dosyć długą chwilę; w międzyczasie nie uruchamiałem nic, co by mogło korzystać z dysku), pobrałem aktualizację jeszcze raz, zrestartowałem komputer i system nie wstał: brak pliku NTLDR. Sprawdziłem przy pomocy Bart PE i faktycznie, zniknęły wszystkie systemowe pliki z głównego katalogu dysku C (został tylko pagefile).

Podobne problemy zgłaszali inny użytkownicy. Co ciekawe, nam nie udało się odtworzyć tego błędu: nowy Tlen.pl zainstalował się bezboleśnie i funkcjonuje poprawnie. Dla bezpieczeństwa, radzimy jednak skorzystać z alternatywnego komunikatora (na przykład AQQ, obsługujący sieci Jabber, Tlen.pl, Gadu-Gadu, ICQ i AIM), przynajmniej do wyjaśnienia sprawy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.