VIA prezentuje nową generację serwerów domowych

Kompaktowy serwer VIA NSD7800 na osiem dysków twardych z obsługą Windows Home Server to łatwy w zarządzaniu system przechowywania danych dla rodziny lub domowego biura.

VIA Technologies, Inc wprowadza do oferty domowy serwer VIA NSD7800, który obsługuje do ośmiu pełnowymiarowych dysków twardych i charakteryzuje się uproszczoną obsługą w stosunku do dużych serwerów. Integratorzy systemów będą mogli oferować go jako rozwiązanie dla małych / domowych biur i rodzinnych zastosowań domowych.

Mierzący 34 cm x 34 cm x 15 cm serwer na bazie energooszczędnego procesora VIA C7-D 1,5GHz oferuje dużą pojemność dzięki ośmiu łatwo dostępnym kieszeniom na dyski 3,5 cala. Serwer VIA NSD7800 jest w pełni kompatybilny z systemem Microsoft Windows Home Server, dzięki czemu użytkownicy mogą bezpiecznie przechowywać swoje osobiste dane i cieszyć się spokojem, podczas gdy serwer automatycznie wykonuje kopie bezpieczeństwa.

VIA NSD7800 wykorzystuje gigabitową sieć LAN do zapewnienia optymalnych transferów plików. Ponadto, zawiera czytnik kart compact flash, umożliwiający stabilną instalację systemu operacyjnego i diody informujące o stanie urządzenia dla każdej z ośmiu kieszeni, a także wskaźnik pracy sieci i zasilania.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.