Sony Ericsson W508 Walkman
To który kolor wybierzesz?

W508 – komórka wielce spersonalizowana

Sony Ericsson W508 Walkman

Używając telefonu W508 Walkman odbiorcy będą mogli cieszyć się interaktywnym multimedialnym telefonem dopasowanym do ich stylu i upodobań. Przy pomocy technologii, takich jak Shake Control i Gesture Control, SenseMe oraz TrackID, a także dzięki dodatkowej obudowie Style-Up, która dołączona jest do modelu W508 użytkownicy będą mogli sami określić poziom spersonalizowania telefonu i doświadczać unikalnych wrażeń, które ten model oferuje.

Dzięki Shake Control i funkcji Gesture Control możesz zwiększyć głośność lub włączyć funkcję „shuffle” poprzez szybkie potrząśnięcie telefonem. Denerwuje cię budzik? Przełącz go na drzemkę albo wycisz dźwięk machnięciem dłoni bez konieczności szukania po omacku przycisku wyłączania.

Telefon W508 zawiera także popularne funkcje modeli Walkman takie jak SenseMe, pozwalające dostosować muzykę do Twojego nastroju, a także przyciski dotykowe na frontowej stronie, aby włączać i zatrzymywać odtwarzanie oraz przeskakiwać ścieżki dźwiękowe. Aparat fotograficzny o rozdzielczości 3.2 megapiksela, HSDPA oraz karta pamięci 1 GB M2 dopełniają oferty W508.

Tak bardzo spodobała ci się piosenka, a nie wiesz jaki ma tytuł? Zastosuj funkcję TrackID z wyszukiwaniem tekstu i otrzymasz odpowiedź za przyciśnięciem przycisku. Dla telefonu W508 dostępna jest także arena PlayNow, która zapewnia pełen zakres rozrywek dla telefonii komórkowej, możliwych do wgrania na twój telefon bezpośrednio z niego samego –tematy i tapety, tradycyjne i szczególnie opracowane dzwonki i tony muzyczne, a także całe bogactwo darmowych treści, jak również, oczywiście bezpłatnie, ścieżki muzyczne DRM oraz listy TrackID z całego świata.