Gadu-Gadu 17

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy a Gadu-Gadu

Specjalny, dwucyfrowy numer GG 17 można licytować już teraz na Aukcjach Gadu-Gadu i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Aukcja specjalnego numeru GG to już kilkuletnia tradycja Finałów Fundacji Jurka Owsiaka. 16 został zlicytowany za rekordową kwotę Dochód z aukcji numeru GG zostanie przeznaczony na pomoc dla dzieciaków. W ubiegłym roku nr GG 13 900 zł.

XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 11 stycznia 2009 roku pod hasłem „Wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci”. Za zebrane pieniądze Fundacja planuje wspomóc wszystkie hospicja w Polsce. Gadu-Gadu gra dla dzieciaków już po raz czwarty, tradycyjnie już przeznaczając na licytację niskie numery GG nawiązujące do kolejnych Finałów: GG 14, GG 15, GG 16 i teraz GG 17.

  • W trakcie XIV Finału numer GG 14 wylicytowano na kwotę 2 025 zł.
  • W trakcie XV Finału numer GG 15 wylicytowano na kwotę 5 799 zł.
  • W trakcie XVI Finału numer GG 16 wylicytowano na kwotę 13 900 z

W tym roku Gadu-Gadu, poza numerem specjalnym GG, przeznaczy na aukcje również plakat Gadu-Dyktanda z autografem profesora Jerzego Bralczyka, zestawy gadżetów GG (m.in. polar, płyty, książki, smycze) i wiele innych. Kolejne aukcje GG pojawią się w najbliższych dniach.

Aukcja specjalnego numeru GG:17: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=195884

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.