Wygoda fotografowania według firmy Panasonic

Zaawansowany tryb iA wzbogacony o funkcje AF Tracking oraz Inteligent Exposure w nowym modelu aparatu Lumix DMC-FS15 mają uprzyjemnić uwiecznianie najciekawszych momentów.

Tryb iA (Intelligent Auto), który dzięki funkcji rozpoznawania sceny i doboru optymalnych ustawień aparatu ułatwia wykonywanie zdjęć. Lumix DMC-FS15 został dodatkowo wzbogacony o funkcję AF Tracking oraz Inteligent Exposure. Nowo dodana funkcja AF Tracking utrzymuje raz ustawioną ostrość obrazu nawet w przypadku poruszania się obiektów, co ułatwia uchwycenie ostrych zdjęć w decydujących momentach.

Funkcja Intelligent Exposure pozwala użytkownikom na uchwycenie naturalnie wyglądających i wiernie oddających rzeczywistość zdjęć pozbawionych zaciemnionych miejsc i prześwietleń. Aparat Lumix DMC-FS15 stale monitoruje źródło światła i automatycznie uruchamia funkcję kompensacji prześwietlenia, gdy tylko wykryje, że znajduje się ono za fotografowanym obiektem.

W modelu FS15 poprawiona została także trafność funkcji Face Detection pozwalająca na stałe dopasowanie AF/AE automatyki ostrości i ekspozycji nawet podczas ruchów twarzy lub gdy fotografowana osoba odwróci twarz bokiem do aparatu. Oprócz tego, aparat umożliwia cyfrową korekcję czerwonych oczu spowodowanych użyciem flasha.

Dodany osobny przycisk iA na górnym panelu aparatu pozwala bezpośrednio włączyć tryb iA. Raz włączony tryb iA powoduje automatyczne uruchomienie tych wielozadaniowych funkcji, dzięki czemu użytkownik nie musi martwić się o dostosowanie ustawień aparatu do zmieniających się warunków.

Model Lumix DMC-FS15 wyposażony został w 2,7-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 230 000 punktów z funkcją Intelligent LCD, która rozpoznaje warunki oświetlenia i kontroluje poziom jasności ekranu LCD w 11 krokach, dzięki czemu oferuje wyświetlacz z najlepszą możliwą jasnością w każdej sytuacji.

Model DMC-FS15 dostępny jest w kolorze srebrnym, czarnym i niebieskim.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.