Ponad 3 000 nagrań nadesłanych przez wykonawców z 70 krajów od Wenezueli przez Erytreę i Wietnam po Emiraty Arabskie – taką popularnością cieszy się projekt YouTube

YouTube Symphony Orchestra – nagrania już w ten weekend w Warszawie

YouTube Symphony Orchestra - już 28 stycznia upływa termin nadsyłania zgłoszeń. Otwarte dla wszystkich chętnych nagrania odbędą się w ten weekend w Warszawie.

28 stycznia upływa termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w niezwykłym internetowym przedsięwzięciu muzycznym Orkiestry Symfonicznej YouTube. Nie trzeba mieć odpowiedniego sprzętu multimedialnego czy dostępu do Internetu, żeby wystartować w konkursie. Dzięki współpracy Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie z serwisem YouTube, już w najbliższy weekend każdy wielbiciel muzyki będzie miał szansę zaprezentowania swoich umiejętności szerokiemu gremium odbiorców. Wystarczy jedynie wykonać dwa fragmenty przygotowanych na tę okazję utworów. Pierwszy z nich to „Symfonia Internetowa”, skomponowana przez nagrodzonego Oskarem kompozytora Tana Duna. Drugi utwór to dowolne dzieło muzyki klasycznej. Wystarczy przyjść ze swoim instrumentem na bezpłatne nagrania do sali koncertowej Domu Studenckiego „Dziekanka” w Warszawie w najbliższą sobotę w godzinach od 11:00 do 18:00 lub w niedzielę od 14:30 do 20:00.

Nagrane występy będą zgłoszone do konkursu, a zwycięzcy wejdą w skład internetowej orkiestry i zostaną zaproszeni na wielki koncert w Carnegie Hall w Nowym Jorku.

Miejsce i terminy nagrań:

Dom Studencki Dziekanka w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 48/50

  • sobota (17 stycznia) godz.11:00-18:00
  • niedziela (18 stycznia) godz. 14:30-20:00
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.