Obudowę pokryto błyszczącym lakierem, przechodzącym ku górze z granatu w głęboką czerń

AQUOS DH77E czyli świeżość w telewizorach Sharpa

Telewizory LCD Sharp AQUOS DH77E wyposażone są w tuner MPEG-4, który pozwala na odbiór zarówno analogowego, jak i cyfrowego sygnału telewizyjnego.

Firma Sharp wprowadza do sprzedaży nową linię telewizorów LCD Sharp AQUOS DH77E. Serię tę wyposażono w tuner DVB-T MPEG-4, umożliwiający odbiór zarówno sygnału analogowego, jak i cyfrowego. Dzięki temu po zmianie nadawania sygnału telewizyjnego nie będzie konieczne dokupowanie dodatkowych dekoderów.

Najnowsze telewizory Sharp są bezpośrednimi następcami modeli Sharp AQUOS XL8E (w przypadku modeli 32 calowych) oraz XL2E (dla modeli 42 -, 46 – calowych). Oprócz udoskonalenia ich w tuner MPEG-4, nowe modele wzbogacone są o szereg nowoczesnych rozwiązań. To m.in. dynamiczny współczynnik kontrastu 30 000:1, który umożliwia lepsze stopniowanie barw i szczegółów, czy 10–bitowe przetwarzanie obrazu, które nadaje kolorom większą głębię i ma pozwalać na uzyskanie płynnych przejść tonalnych, eliminując jednocześnie refleksy. Dodatkowe zalety tej serii to krótki czas reakcji panelu, wynoszący 4 ms. oraz kąty obserwacji, równe 176 stopni. Modele Sharp AQUOS DH77E wyposażone są w panele o pełnej rozdzielczości 1 920 x 1 080 oraz w system odświeżania ekranu 100 Hz.

Wprowadzane na rynek Sharp AQUOS DH77E posiadają trzy wejścia HDMI i wbudowany port USB. Daje to możliwość oglądania zdjęć, czy też odtwarzania muzyki bezpośrednio w telewizorze. Dodatkowym udogodnieniem jest wejście sygnału komputerowego oraz interfejs RS-232C, pozwalający na sterowanie telewizorem w odpowiednio przystosowanych instalacjach.

Co niespotykane dotąd w telewizorach LCD marki Sharp, obudowę pokryto błyszczącym lakierem, przechodzącym ku górze z granatu w głęboką czerń.

Modele Sharp AQUOS DH77E będą dostępne na rynku w rozmiarach ekranu: 32- , 42- , 46 – cali. Cena 37-calowego Sharp AQUOS DH77E wynosi 3 799 zł brutto. Ceny kolejnych modeli nie są jeszcze ustalone.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.