Szeroki, 22-calowy ekran dotykowy w nowym TouchSmarcie z możliwością regulacji nachylenia ma zapewnić komfortową pracę

Dotykowy desktop do zastosowań multimedialnych

HP TouchSmart 22"HD IQ522pl

Szeroki, 22-calowy ekran dotykowy w nowym TouchSmarcie z możliwością regulacji nachylenia (10-40 stopni) ma zapewnić komfortową pracę. Użytkownik jednym ruchem palca może przeglądać zdjęcia, filmy, a także programy telewizyjne. Obraz odtwarzany jest w wysokiej rozdzielczości na ekranie wykonanym w technologii BrightView. Multimedialne oprogramowanie HP TouchSmart pozwoli w łatwy sposób odtwarzać i zarządzać zbiorami filmów wideo i plików muzycznych, których można odsłuchać na wysokiej jakości głośnikach 2.0.

HP Touchsmart wyposażony jest w bezprzewodową klawiaturę, mysz, kartę sieci LAN, oraz kartę sieci bezprzewodowej, a także interfejs Bluetooth. Procesor Intel Core 2 Duo T6400 oraz mocna karta graficzna z technologią HD PureVideo umożliwiają korzystanie z zaawansowanych programów graficznych i gier w jakości HD. Wbudowany, hybrydowy tuner TV zapewni zaś możliwość odbioru programów telewizyjnych nadawanych zarówno w technologii cyfrowej jak i analogowej.

HP TouchSmart 22″HD dostępny wyłącznie w sklepach sieci Vobis w cenie 7 499 zł z Vat. Przy zakupie komputera HP Touch Smart, można dokupić urządzenie wielofunkcyjne HP C4580 o wartości 399 zł w cenie 1 zł.