Douszne propozycje Verbatima

Verbatim wprowadza trzy zestawy słuchawkowe do telefonii internetowej (VoIP) oraz serię ośmiu rodzajów słuchawek w trzech różnych modelach do słuchania muzyki.

Nowe zestawy słuchawkowe Verbatim nadają się do wykorzystania w telefonii internetowej za pośrednictwem komunikatorów, takich jak np. Skype, czy MSN. Podczas projektowania słuchawek „Multimedia Headphones” z mikrofonem na elastycznym, regulowanym wysięgniku, szczególny nacisk położono na wygodę użytkowania. Multimedialne słuchawki typu neckband, „Neck Band Multimedia Headphones”, zostały wykonane z lekkich materiałów, a dzięki temu, że nosi się je wygodnie z tyłu głowy, nawet bardzo długie rozmowy nie stają się uciążliwe. Specjalnie z myślą o graczach przygotowano natomiast słuchawki „USB Multimedia Headphones”, które umożliwiają szybkie podłączenie do laptopa lub komputera stacjonarnego. Moduł sterowania pozwala na wygodne regulowanie głośności lub wyciszenie mikrofonu.

Verbatim wprowadza również osiem nowych słuchawek dostępnych w trzech modelach: „SecureClip”, „Flexi Hook” i „Sound Isolating”. Mechanizm składania zastosowany w słuchawkach „SecureClip” umożliwia ich łatwe przenoszenie i przechowywanie. Słuchawki „Flexi Hook” wyposażone są natomiast w indywidualnie regulowany klips pozwalający na ich stabilne umocowanie za uchem, np. w czasie uprawiania joggingu czy jazdy na rowerze. Trzeci model słuchawek, „Sound Isolating”, oferuje wysoką jakość dźwięku. Ich specjalny kształt zapobiega przenikaniu dźwięków z otoczenia. Słuchawki „Sound Isolating” dostępne są także w wersji czarnej z odrębnym sterowaniem głośnikami i pozłacanym złączem jack, pozwalającym na uzyskanie jeszcze lepszych wrażeń akustycznych.

Wszystkie produkty są już dostępne w sprzedaży: zestawy słuchawkowe kosztują od 45,00 zł do 99,00 zł, a słuchawki od 22,40 zł do 46,50 zł.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.