Klawiatura i mysz Microsoft Wired Desktop 600

Klawiatura, która nie zachwyci graczy, bowiem ci znajdą dziesiątki lepszych zamienników. Opcje multimedialne są tu szczątkowe (regulacja głośności). Produkt ma jednak ogromne szanse stać się przebojem. Biurowym przebojem.

Za 120 złotych otrzymujemy świetnie wykonany zestaw składający się z klawiatury i myszy. Sam gryzoń jest zbyt lekki do grania (dwa przyciski plus rolka to trochę za mało do prowadzenia bojów), jednak do operowania oprogramowaniem biurowym wystarczy w zupełności. Podobnie jest w przypadku drugiego elementu zestawu: nisko profilowane klawisze sprawiają wrażenie żywcem wziętych z doskonałego SideWindera X6. Ustępują mu, co prawda, pod względem jakości plastiku, jednak pisze się na nim doskonale. Bonusem dla pracowników biurowych jest dodatkowy klawisz wywołujący Kalkulator. Został on umieszczony nad blokiem numerycznym i doskonale sprawdza się podczas pracy. Zestaw Wired Desktop 600 rozpoznają nawet najstarsze wersje Windows XP, pozbawione aktualizacji. Wystarczy podłączyć klawiaturę i mysz, i rozpocząć pracę.

Na tle rupieci, jakie można dostrzec na biurkach w firmach i instytucjach, czarna, doskonalej jakości klawiatura, robi doskonałe wrażenie. W zestawie z myszą zapewni wszystkim pracownikom biurowym komfortową pracę i nie nadszarpnie zbytnio recesyjnych budżetów firm.

Dostawca: www.edelman.pl Cena:

120 PLN

Dane techniczne:

Typ złącza klawiatury/myszy: USB/USB

Typ myszy: optyczna, przewodowa

Dodatkowe przyciski: 5

Kolor: czarny

Automatyczna instalacja: tak

Gwarancja: 36 miesięcy

PODSUMOWANIE:

Doskonały zestaw do prac biurowych. Dobrze wykonany i niedrogi.

ALTERNATYWA:

Logitech Media Keyboard 600, Logitech UltraX Premium Keyboard

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.