Klient poczty elektronicznej The Bat! 4.1.9 Professional Edition

Nietypowe rozwiązanie – klient poczty elektronicznej, za którego używanie trzeba płacić. Wydawać by się mogło, że produkt skazany jest na porażkę. A tymczasem internauci nie dość, że bardzo często pobierają tę aplikację, to – wbrew potocznej opinii na temat ich skąpstwa – uiszczają za nią opłatę i wydają się być z tego bardzo zadowoleni.

The Bat! To jedno z najlepszych narzędzi w swojej klasie. Intuicyjna obsługa i liczne wersje językowe (w tym nasza rodzima) – to najmniejsze z jego zalet. Aplikacja oferuje bowiem o wiele więcej: doskonałe rozwiązanie antyspamowe, harmonogram zadań, pełną obsługę protokołu IMAP4, system wtyczek (w tym antywirusową). Dodajmy do tego szyfrowanie poczty, świetnie opracowaną archiwizację oraz rozbudowany system filtrowania przesyłek.

Wymienione opcje to wciąż jedynie niewielka część oferowanych przez The Bat! udogodnień. Praktycznie nie ma opcji, o której mógłby marzyć użytkownik poczty, a która nie zostałaby zaimplementowana w tym programie. Jeśli zaś taka się znajdzie, to bardziej niż pewne jest, że kolejna edycja tego klienta poczty elektronicznej będzie ją zawierać. Uzupełniania oraz wtyczki mnożą się bowiem w przypadku The Bat! jak króliki, a nad ich jakością i sensownością czuwa ogromna społeczność użytkowników uwielbiających dopieszczać swojego ulubieńca.

Dostawca: www.ritlabs.com Cena:

200 PLN

Wymagania:

Windows 98/XP/Vista

Język:

polski

PODSUMOWANIE:

Perfekcja, za którą warto zapłacić.

ALTERNATYWA:

IncrediMail, Mozilla Thunderbird, Microsoft Office Outlook, Poczta systemu Windows

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.