Urządzenie jest kompatybilne z USB BUS Power

Kolorowe nagrywarki DVD dla netbooków

Malutka nagrywarka DVD SE-S084 firmy Samsung to model zaprojektowany z myślą o użytkownikach ceniących ciekawy wygląd nawet w urządzeniach do zapisywania danych.

Nagrywarka SE-S084 nie wymaga podłączenia do sieci, a do tego jest lekka, smukła i dostępna w oryginalnych kolorach. Urządzenie jest kompatybilne z USB BUS Power – dzięki temu by rozpocząć pracę wystarczy podłączyć je do komputera czy notebooka bez potrzeby korzystania z sieci lub dodatkowych adapterów.

Samsung SE-S084 posiada napęd DVD+R o prędkości zapisu i odczytu 8x, a także umożliwia zapis DVD+R oraz -R Dual Layer o prędkości 6x oraz zapis DVD-RAM o prędkości 5x. Ważąca 400g nagrywarka wykorzystuje rozwiązania technologii SAT (Speed Adjustment Technology), TAC (Tilt Actuator Compensation) oraz Double OPC (Optimum Power Control). Dodatkowo Buffer Under Run Free Technology wpływa na wzrost stabilności zapisu przy dużych prędkościach, a funkcje Magic Speed i ABBS (Automatic Ball Balancing System) pozwalają istotnie obniżyć wibracje i hałas podczas procesu nagrywania.

Nagrywarka DVD SE-S084 dostępna jest w następujących kolorach: czarnym, białym, srebrnym, różowym, niebieskim, błękitnym i czerwonym. Sugerowana cena to 250 PLN.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.