Komplet ewidencji, rejestrów, deklaracji oraz Fakturowanie, Płace i ZUS w jednym miejscu

Kombajn do księgowości od firmy FORMAT.

Komplet ewidencji, rejestrów, deklaracji oraz Fakturowanie, Płace i ZUS. To wszystko w jednym miejscu – w twoim komputerze.

Super Księga Podatkowa to program zaopatrzony w niezbędne dla biur rachunkowych funkcje. Wersja do obsługi dowolnej ilości zestawów danych umożliwia wprowadzanie do programu informacji o wielu firmach jednocześnie i otwieranie dla nich oddzielnych kont. Produkt firmy FORMAT jest programem bogato wyposażonym w moduły ułatwiające prace księgowe. Od podstawowych: księga podatkowa, VAT, kadry, płace. ZUS, po rzadziej spotykane funkcje jak: środki trwałe, planowanie i rozliczanie delegacji, ewidencja przejazdów, kontrola płatności, naliczanie odsetek, symulator kredytowy i leasingowy i inne.

Super Księga Podatkowa informuje o oczekiwanej wielkości dochodów, terminach rozliczeń podatkowych i dokonuje obliczeń na podstawie wprowadzonych parametrów. Baza dokumentów zawiera zbiór aktualnych formularzy (PIT-y, deklaracje VAT i UE) aktualizowanych zdalnie. Do dyspozycji mamy także dziennik zapisów, zawierający dokumenty z całego roku, księgę przychodów i rozchodów oraz rejestry VAT.

Niewątpliwą zaletą programu jest możliwość drukowania wszelkich dokumentów związanych z pracownikami zatrudnionymi przez klientów Biur Rachunkowych. Z programu można drukować m.in. umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, świadectwa pracy. Super Księga Podatkowa współpracuje również z programem Płatnik. Do dyspozycji księgowych mamy także bardzo ciekawą funkcję polegającą na możliwości sporządzania zaliczek na podatek dochodowy dla poszczególnych klientów Biur Rachunkowych.

  • Cena wersji do samodzielnej obsługi firmy: 390,- zł netto
  • Cena wersji dla biura rachunkowego:  650,- zł netto
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.