MobileNavigator 7 pracuje z każdym telefonem komórkowym wykorzystującym system Symbian S60 lub Windows Mobile

MobileNavigator 7 podbija serca niezmotoryzowanych

NAVIGON MobileNavigator 7

Niewielka igła kompasu, wyświetlana na ekranie, wskazuje kierunek do celu w linii prostej oraz odległość z dokładnością do metrów. Druga strzałka pokazuje aktualny kierunek marszu. Zaletą dodatkowych informacji jest to, że nawet jeżeli zejdziesz z wybranej przez program trasy, nigdy nie stracisz orientacji. Ponadto w trybie pieszym oprogramowanie nie ogranicza się do głównych ulic – potrafi prowadzić pieszego niewielkimi zaułkami, wąskimi uliczkami lub deptakami.

Nowe funkcje z pewnością zainteresują osoby wykorzystujące telefony komórkowe jako systemy nawigacji do samochodu. Oprócz wskazywania prędkości, realistycznym wyświetlaniem znaków drogowych, menu szybkiego dostępu z czytelnymi klawiszami poleceń oraz funkcją Friend-Finder, MobileNavigator 7 w smartfonach może również wykorzystywać na bieżąco uaktualniane informacje. Oznacza to, że dzięki usłudze ostrzegania o korkach (TMC Pro) oprogramowanie przetwarza na bieżąco dane o ruchu na drodze. Na żądanie użytkownika telefon może też pobierać aktualne informacje, np. prognozę pogody na dzień przed podróżą.

MobileNavigator 7 pracuje z każdym telefonem komórkowym wykorzystującym system Symbian S60 lub Windows Mobile. Oprogramowanie można pobrać i kupić na stronie www.navigon.com. Cena MobileNavigator 7 z mapami całej Europy i nielimitowanym okresem użytkowania to równowartość 99 EUR.