MWC 2009: Walkman z 8-megapikselowym aparatem

Na targach Mobile World Congress 2009 swoją premierę miał slider W995 z muzycznej serii Walkman, wyposażony w 2,6-calowy ekran, A-GPS, WiFi oraz 8-megapikselowy aparat.

Obok pierwszego w swojej ofercie „12-megapikselowca”, Sony Ericsson przedstawił na targach w Barcelonie również muzyczny telefon W995 Walkman, wyposażony w nie mniej imponujący (przynajmniej na papierze) aparat o rozdzielczości 8,1 Megapiksela z autofokusem.

Co więcej, nowy telefon posiada nawigację satelitarną z funkcją Assisted GPS, WiFi, 2,6-calowy, odporny na zadrapania ekran o rozdzielczości QVGA oraz 118 MB wbudowanej pamięci, którą rozszerzyć można za pomocą kart pamięci Memory Stick M2. Kartę o pojemności 8 GB Sony Ericsson ma oferować w cenie telefonu.

Zgodny z DLNA model W995, który wcześniej znany był pod nazwą Hikaru, to również pierwszy telefon, posiadający nową technologię MediaGo. Automatycznie dopasowuje ona pobierane na telefon media strumieniowe do wielkości wyświetlacza i szerokości pasma dźwięku.

Tymczasem abonencka usługa PlayNow zostaje właśnie rozszerzona o opcję nieograniczonego pobierania na komputer filmów, które następnie można przetransportować na urządzenie, takie jak W995.

Sony Ericsson niestety nie podał informacji na temat daty premier zarówno telefonu W995 Walkman, jak i nowej, filmowej usługi PlayNow.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.