Myszka Icon7 Twister Evolution

Icon7 Twister Evolution to gryzoń dla osób mobilnych, wykorzystujących notebooka do wyświetlania prezentacji multimedialnych. Bezprzewodowe urządzenie zostało wyposażone w laserowy sensor optyczny oraz funkcje sterowania prezentacją.

Spośród innowacyjnych rozwiązań warto wymienić wielofunkcyjny moduł ze złączem USB, pełniący (zamiennie) funkcje bezprzewodowego przekaźnika do komunikacji z komputerem oraz ładowarki. Po zakończeniu pracy możemy go schować w obudowie myszy, co spowoduje wyłączenie akumulatora.

Nazwa Twister nawiązuje do kształtu obudowy myszy – podczas transportu jest ona płaska, wygląda jak mały telefon lub odtwarzacz MP3. Dopiero gdy przekręcimy jedną z części urządzenia o 180 stopni, przybiera ono kształt zbliżony do gryzonia komputerowego.

Na obudowie myszy, oprócz standardowych przycisków, znajduje się również zestaw klawiszy sterujących prezentacją multimedialną oraz wskaźnik laserowy, ułatwiający omawianie przedstawianych slajdów. Nietypowym rozwiązaniem jest zastosowanie czterokierunkowego sensora dotykowego zamiast typowej rolki do przewijania okien. Na uwagę zasługuję także dopracowane i funkcjonalne oprogramowanie sterujące. Wysoka jakość wykonania oraz wysoka cena dowodzą, że produkty serii Icon7 mają konkurować na naszym rynku z najlepiej rozpoznawalnymi markami.

Dostawca: www.icon7.com Cena:

260 PLN

Dane techniczne:

Typ myszy: bezprzewodowa, przekaźnik 2,4 GHz ze złączem USB

Typ i rozdzielczość sensora: laserowy, 1200 dpi

Dodatkowe wyposażenie: przyciski do sterowania prezentacją, włącznik wskaźnika laserowego, wskaźnik naładowania baterii

Zasilanie: wbudowany akumulator (Li-Ion)

Gwarancja: 36 miesięcy

PODSUMOWANIE:

Innowacyjna konstrukcja, wysoka funkcjonalność, wysoka cena. Mysz do zastosowań biznesowych.

ALTERNATYWA:

Icon7 Twister 1000, Logitech MX Air Rechargeable Cordless Air Mouse, Microsoft Wireless Notebook Presenter Mouse 8000

1
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.