Mio Moov 500PL przeznaczony jest jedynie na rynek polski

Najnowsza mapa Polski na 4,7 calowym ekranie Mio

Mio Moov 500PL to urządzenie, które łączy w sobie najciekawsze funkcje serii Mio Moov z nowym designem.

Moov 500PL, jako pierwszy z rodziny Moov wyposażony został w 4,7 calowy ekran o rozdzielczości 480 x 272. To również unikatowa nawigacja przeznaczona jedynie na rynek polski. Stąd wielka dbałość producenta o jakość map w tym regionie. Dzięki uaktualnionej wersji MioMap 2008 z najnowszą mapą Polski Mio Moov 500PL zapewnia pokrycie ponad 660 tys. km polskich dróg. Aktualne dane mapowe Polski dają dostęp do ponad 110 tys. punktów POI, które dzięki funkcji ułatwionego wyszukiwania można swobodnie odnaleźć na widocznym obszarze mapy.

Dzięki funkcji NavPix Mio Moov 500PL umożliwi dotarcie do miejsc, znanych tylko z fotografii. Wystarczy pobrać z bazy NavPix (www.navpix.net) zdjęcia interesujących miejsc. Następnie przy użyciu dołączonej do Moova 500PL aplikacji MioMore Desktop zapisać zdjęcia w urządzeniu, które wyznaczy trasę do miejsca uwiecznionego na fotografii dzięki przypisanym do zdjęcia współrzędnym geograficznym.

Mio Moov 500PL poprawia komfort nawigowania dzięki klawiaturze fonetycznej, która toleruje błędy w pisowni nazw miast i ulic, podpowiadając właściwą nazwę. Moov 500PL, podobnie jak cała rodzina Mio Moov, jest standardowo wyposażony w technologię SiRFInstantFixII, która przewiduje, gdzie będą znajdować się satelity GPS w momencie włączenia urządzenia, co pozwala uzyskać namiar w ciągu pięciu sekund i rozpocząć nawigację od razu po jego uruchomieniu. Ponadto Mio Moov 500PL oferuje wszystkie standardowe funkcje nawigacyjne, w tym wizualną sygnalizację zakrętów, oraz naprowadzanie głosowe.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.