Kominek - kontrowersyjny, ale i niekwestionowany lider Blox.pl

Najpopularniejsze blogi 2008 na Blox.pl – Kominek niekwestionowanym liderem

Blox.pl

Autorzy blogów byli klasyfikowani w rankingu Blox.pl w kategoriach: najczęściej czytane blogi, najczęściej linkowane, blogi z największą ilością odsłon i notek oraz top 10 w dwudziestu kategoriach. W zestawieniu pojawiły się najczęściej komentowane blogi oraz najczęstsze zapytania wpisywane w wyszukiwarkę Google.

Najpopularniejsze blogi w 2008 roku to:

  1. kominotki (kominotki.blox.pl)
  2. kominek (kominek.blox.pl)
  3. supergigant (supergigant.blox.pl)

Najczęstsze zapytania w wyszukiwarce Google, przez które internauci trafiali na blogi w serwisie Blox.pl w 2008 roku to: kominek, photofun, nasza klasa, xvideos, wróżby andrzejkowe, supergigant, ryba po grecku, piosenki, emotikony, blox.

Z podsumowania Blox.pl wynika, że w 2008 roku na platformie założono 47 894 blogów, a usuniętych zostało 8 796. Blogerzy napisali łącznie 613 138 notatek oraz pozostawili 1 276 972 komentarzy. Ich rekordową liczbę zebrał bloger Kominek który otrzymał łącznie 103 069 komentarzy.

– Już po trzeci raz publikujemy tak szczegółowe rankingi dla platformy Blox.pl – mówi Michał Olszewski, odpowiedzialny za Blox.pl. – Za każdym razem spotykają się one z ogromnym zainteresowaniem blogerów. Bardzo cieszy nas rosnąca z roku na rok liczba dobrych, opiniotwórczych blogów w każdej z kategorii.

Pełne podsumowanie 2008 roku dostępne jest na stronie: http://podsumowanie2008.blox.pl/html.