LabelTag pozwala na stworzenie kolistej etykietki na spodniej stronie DVD±R

Naznacz swoją płytę z nagrywarką Lite-On LabelTag

Lite-on iHAS624/iHAS324

LabelTag to opatentowana przez PLDS technologia, która pozwala na stworzenie kolistej etykietki na spodniej stronie DVD±R. Tworząc płytę użytkownik może dodać tekst oraz małe zdjęcie, które będzie wypalone podczas tej samej sesji oraz przy normalnej szybkości zapisu. Dzięki LabelTag znakowanie płyt DVD±R jest wygodne: użytkownik nie musi przekładać płyty podczas wypalania, a technologia nie wymaga żadnego innego oprogramowania.

Szybkość zapisu 24X będzie największą szybkością dla DVD±R istniejącą na rynku i będzie możliwa do osiągniecia tylko na dobrych jakościowo płytach. Nagrywarka iHAS624 posiada interfejs S-ATA. Kolejnym atutem jest wyposażenie nagrywarki w technologię LightScribe, która pozwala na wydrukowanie etykiety na specjalnych, kompatybilnych płytach. Model iHAS624 posiada także rozwiniętą przez Lite-On opcję SmartErase, która pozwala na trwałe wymazanie danych z płyt DVD±R i CD-R.

Oprócz modelu iHAS624, Lite-On przedstawi również model iHAS324. Jego szybkość zapisu to także 24X, będzie posiadał opcję SmartErase, ale nie będzie wyposażony w technologię LabelTag ani LightScribe.

Model iHAS324 będzie dostępny od kwietnia 2009. Model iHAS624 z technologią LabelTag będzie dostępny od maja 2009.