W zestawie znajduje się kabel sieciowy, kabel USB, zasilacz, płyta CD oraz instrukcja w języku polskim

Obudowa sieciowa Welland do dysków 3,5″ SATA

Obudowa Welland to proste w obsłudze i niedrogie urządzenie typu NAS (Network Attached Storage). Po jej podłączeniu do routera, użytkownicy komputerów sieci lokalnej będą mogli na jednym dysku składować filmy, muzykę, zdjęcia i dokumenty. Serwery SAMBA i FTP zagwarantują im przyjazne środowisko do wymiany zgromadzonych zasobów – także z poziomu www. Obudowa umożliwia szybkie i łatwe wykonywanie backupu danych. Natomiast dwa dodatkowe porty USB można wykorzystać do udostępnienia drukarki w sieci (funkcja serwera wydruku) lub skopiowania zdjęć z aparatu fotograficznego.

Użyteczną funkcją jest wbudowany klient BitTorrent, który pozwala zaprogramować urządzenie do pobierania plików z Internetu, bez konieczności kontrolowania procesu i pozostawiania włączonego komputera. Welland ME-747AN-S ma niewielkie wymiary (210 x 125 x 38 mm), a aluminiowa obudowa gwarantuje bezpieczeństwo dla dysku oraz skuteczne odprowadzanie ciepła.

Obudowa objęta jest 24-miesięczną gwarancją, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 339 zł brutto. Urządzenie dostępne jest u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN – wyłącznego dystrybutora Welland w Polsce.