Pamięć flash praktyczna w użytkowaniu ze względu na wodoszczelność, odporność na wstrząsy i zarysowania

Pendrive’y dla zakochanych bez pamięci

Jeśli brakuje ci pomysłu na walentynkowy prezent dla ukochanej osoby, PQI ma w swojej ofercie coś dla ciebie - przenośną pamięć flash i810 w czerwonym pudełku w kształcie serca.

W ofercie PQI pojawia się limitowana edycja pamięci flash i810, przygotowana zarówno w wersji „dla Niej”, jak i „dla Niego”, które zamknięto w czerwonym pudełku w kształcie serca. Model w kolorze różu został zainspirowany przez kobietę i stworzony specjalnie dla niej. Dzięki miniaturowym rozmiarom, i810 jest bardzo poręczny – należy do najmniejszych pamięci flash USB na świecie. Pamięć oferuje prędkości zapisu i odczytu danych na poziomie odpowiednio 5 i 15 MB/s.

Swojemu mężczyźnie, kobieta także może sprawić walentynkową niespodziankę od PQI – przenośną pamięć USB i810 w kolorze złotym. Panowie, którzy lubią otaczać się gadżetami, wymagają też od nich funkcjonalności i użyteczności – pamięć została wyposażona w elegancki łańcuszek, dzięki czemu może stanowić oryginalny dodatek do kluczyków samochodowych lub telefonu komórkowego.

Pendrive’y o pojemności 2 GB można zakupić w sklepach Komputronik oraz Vobis, w cenie 60 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.