Pierwszy symulator ofert operatorów komórkowych

Ruszył pierwszy w Polsce symulator, umożliwiający kompleksowe porównanie ofert operatorów telefonii komórkowych - opengsm.pl.

Opengsm.pl to niezależny portal pozwalający w prosty sposób sprawdzić czy taryfa telefoniczna, z której korzystasz jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Opengsm.pl przeprowadza symulację cen za połączenia w taryfach wszystkich dostępnych na rynku operatorów telefonii komórkowych. Umożliwia porównanie ofert w podziale na: abonament, telefon na kartę i mix. Określa faktyczną stawkę oraz stopień wykorzystania indywidualnej oferty od danego operatora w konkretnym przypadku.

Wystarczy wprowadzić takie parametry jak: maksymalny miesięczny koszt połączeń, średnią liczbę połączeń wychodzących, określić sieci, do których dzwonimy najczęściej czy ilość wysyłanych sms`ów i MMS`ów. Na podstawie wprowadzonych danych, system przeprowadza symulację przebiegu płatności w każdej możliwej konfiguracji. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie wyboru i dopasowania taryfy danego operatora do indywidualnych potrzeb użytkownika telefonu.

Porównanie ofert oparte jest na algorytmie matematycznym, co sprawia, że kalkulacja ta jest rzetelna i obiektywna. Wyniki można odczytać w prosty sposób – przedstawiane w formie graficznej, są czytelne i zrozumiałe dla każdego.

Dużą innowacją jest zastosowana funkcja przewodnika głosowego, który „krok po kroku” objaśnia jak poruszać się w serwisie, dzięki czemu użytkownik może w pełni wykorzystać jego zasoby i uzyskać potrzebne dane.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.