Płyta GA-MA770-UD3, jako jeden z pierwszych produktów w tym przedziale cenowym, wspiera technologię GIGABYTE Ultra Durable 3

Płyta główna GIGABYTE – sztuka kompromisów

GIGABYTE GA-MA770-UD3

GIGABYTE GA-MA770-UD3 bazuje na chipsecie AMD 770, który obsługuje procesory AMD dla podstawki AM2, AM2+ oraz AM3. Płyta przeznaczona została do współpracy z pamięciami DDR2 w trybie dwukanałowym i obsługuje do 16 GB pamięci pracujących z maksymalną częstotliwością 1 200 MHz. Model został wyposażony w złącze graficzne PCI-E 2.0 x16, 6 portów SATA 3Gb/s z obsługą macierzy RAID, wysokiej jakości gigabitową kartę sieciową oraz interfejs IEEE1394.

Płyta GA-MA770-UD3, jako jeden z pierwszych produktów w tym przedziale cenowym, wspiera technologię GIGABYTE Ultra Durable 3. Dzięki zastosowaniu podwójnej ilości miedzi w wewnętrznych warstwach PCB, średnia temperatura pracy w krytycznych obszarach takich jak okolice CPU uległa obniżeniu. Na płycie zastosowano także znane już z poprzedniej serii Ultra Durable japońskie kondensatory aluminiowo-polimerowe charakteryzujące się wyjątkową trwałością.

Dodatkowo, GA-MA770-UD3 wspiera software’owe rozwiązanie pod nazwą Easy Energy Saver, które pozwala użytkownikom oszczędzać energię elektryczną bez konieczności ograniczania wydajności systemu. Ponadto, z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa i większej stabilności pracy, na płycie zaimplementowano opatentowaną przez GIGABYTE technologię DualBIOS, która zapewnia podwójną sprzętową ochronę BIOSu przed uszkodzeniami.

Zaletą płyty jest także zintegrowana 8-kanałowa karta dźwiękowa High Definition Audio dostarczająca dźwięk w systemie 7.1 surround oraz wyposażona w dwa złącza cyfrowe (optyczne oraz koncentryczne).

Wszystkie produkty GIGABYTE objęte są 3 letnią gwarancją.

Szukasz płyty głównej dla procesora z podstawką AM2+?

Sprawdź nasz ranking!