Zastosowanie tego modelu w domu upraszcza żmudny proces tworzenia kopi zapasowych

Proste kopie zapasowe dla całej rodziny od WD

Dyski sieciowe My Book World Edition umożliwiają instalację Plug and Play oraz automatyczne, ciągłe tworzenie kopi zapasowych .

WD przedstawił dzisiaj całkowicie nową edycję sieciowego dysku My Book World Edition. Zastosowanie tego modelu w domu upraszcza żmudny proces tworzenia kopi zapasowych plików ważnych dla wszystkich członków rodziny. Nowe dyski zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach posiadających więcej niż 1 komputer, spięte w sieci domowej. Są dostępne w pojemnościach 1 i 2TB. Działają kompatybilne zarówno ze standardowymi komputerami, jak też z Makiem.

Po podłączeniu dysku sieciowego do routera sieciowego My Book World Edtion i wciśnięciu kilka przycisków, dyskbędzie automatycznie zapisywać kopie zapasowe plików przechowywanych na wszystkich PC i Makach podłączonych do tej samej sieci. Jakiekolwiek zmiany w tych plikach są od tego momentu ciągle i automatycznie zapisywane na dysku.

Muzyka, zdjęcia i pliki wideo mogą być bezpośrednio przesyłane z dysku My Book World Edition do jakiegokolwiek komputera PC, Mac lub podłączonego do sieci odtwarzacza multimedialnego DLNA (takiego jak konsole Microsoft Xbox 360 i Sony PlayStation 3, bezprzewodowe cyfrowe ramki na zdjęcia, czy telewizory) poprzez zintegrowany serwer UPnP (Universal Plug and Play) i oprogramowanie do tworzenia serwera iTunes Music. Rodziny również mogą mieć bezpieczny dostęp do scentralizowanych danych z każdego miejsca na całym świecie, gdziekolwiek jest dostęp do Internetu.

Nowe dyski sieciowe My Book World Edition są już dostępne w pojemności 1 TB, a pod koniec miesiąca pojawią się modele o dwukrotnie większej pojemności u wybranych dystrybutorów WD. Sugerowana cena za dysk o pojemności 1 TB to 750 PLN, a 2 TB wyceniono na 1 350 PLN.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.