Proste kopie zapasowe dla całej rodziny od WD

Dyski sieciowe My Book World Edition umożliwiają instalację Plug and Play oraz automatyczne, ciągłe tworzenie kopi zapasowych .

WD przedstawił dzisiaj całkowicie nową edycję sieciowego dysku My Book World Edition. Zastosowanie tego modelu w domu upraszcza żmudny proces tworzenia kopi zapasowych plików ważnych dla wszystkich członków rodziny. Nowe dyski zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach posiadających więcej niż 1 komputer, spięte w sieci domowej. Są dostępne w pojemnościach 1 i 2TB. Działają kompatybilne zarówno ze standardowymi komputerami, jak też z Makiem.

Po podłączeniu dysku sieciowego do routera sieciowego My Book World Edtion i wciśnięciu kilka przycisków, dyskbędzie automatycznie zapisywać kopie zapasowe plików przechowywanych na wszystkich PC i Makach podłączonych do tej samej sieci. Jakiekolwiek zmiany w tych plikach są od tego momentu ciągle i automatycznie zapisywane na dysku.

Muzyka, zdjęcia i pliki wideo mogą być bezpośrednio przesyłane z dysku My Book World Edition do jakiegokolwiek komputera PC, Mac lub podłączonego do sieci odtwarzacza multimedialnego DLNA (takiego jak konsole Microsoft Xbox 360 i Sony PlayStation 3, bezprzewodowe cyfrowe ramki na zdjęcia, czy telewizory) poprzez zintegrowany serwer UPnP (Universal Plug and Play) i oprogramowanie do tworzenia serwera iTunes Music. Rodziny również mogą mieć bezpieczny dostęp do scentralizowanych danych z każdego miejsca na całym świecie, gdziekolwiek jest dostęp do Internetu.

Nowe dyski sieciowe My Book World Edition są już dostępne w pojemności 1 TB, a pod koniec miesiąca pojawią się modele o dwukrotnie większej pojemności u wybranych dystrybutorów WD. Sugerowana cena za dysk o pojemności 1 TB to 750 PLN, a 2 TB wyceniono na 1 350 PLN.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.