Za pomocą NaSpolke.pl którego będzie można nie tylko znaleźć osoby do współpracy, ale również działać z nimi on-line

Spółkowanie w Internecie, czyli praca grupowa przez WWW

Za pomocą NaSpolke.pl którego będzie można nie tylko znaleźć osoby do współpracy, ale również działać z nimi on-line.

NaSpolke.pl to połączenie serwisu ogłoszeniowego za pomocą którego możemy znaleźć osoby do wspólnej realizacji planów, serwisu społecznościowego dzięki któremu możemy zobaczyć profile potencjalnych wspólników, oraz, już wkrótce, platformy służącej do współpracy on-line, czyli do realizacji tych planów, np. wspólnego tworzenia baz danych, planowania podróży, czy wspólnego redagowania pracy naukowej.

Wersja beta serwisu umożliwia dodawanie ogłoszeń, zdjęć, tworzenie profili, łączenie się w grupy hobbystyczne, wysyłanie wiadomości oraz zapraszanie do znajomości. Wkrótce zostaną uruchomione fora, do profilu Użytkownik będzie mógł dodać inne pliki pokazujące np. próbki swojej twórczości (muzykę, wideo, dokumenty) po to, aby mógł zaprezentować się innym i znaleźć idealnego wspólnika.

Najważniejsza funkcjonalność – Norki – zostanie uruchomiona w kwietniu. Norki będą pierwszym w Polsce masowym narzędziem do współpracy on-line, opartym na idei Wiki. Korzystając z serwisu będzie można nie tylko znaleźć osoby do projektu, ale także wspólnie zrealizować go od początku do końca. Bez konieczności wychodzenia z domu.

W ramach promocji wersji beta serwisu, przygotowano konkurs ” NaSpółkę do celu” w którym do wygrania jest 7.000 zł. Aby wziąć udział w konkursie „NaSpółkę do celu” należy dodać ogłoszenie dotyczące marzenia, celu który można zrealizować we współpracy z innymi. Marzenie, które zostanie nagrodzone kwotą 7 000 zł zostanie wybrane przez Internautów w głosowaniu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.