Spotkanie krakowskich Ekspertow CHIP-a (ZDJĘCIA!)

Czytelnicy serwisu CHIP.pl postanowili poszerzyć swoje wirtualne znajomości i poznać się w "realu". Pierwsze spotkanie sympatyków naszego portalu odbędzie się dziś w Krakowie.

CHIP.pl w swojej nowej odsłonie od początku stawia na społeczność. Celem naszym było przywiązanie Was do naszego portalu oraz do siebie nawzajem. Chcieliśmy, byście dzięki naszej platformie wymieniali się swoją wiedzą, wspólnie wymieniali uwagi do materiałów przez nas prezentowanych oraz razem dodawali coś od siebie. Nasi Czytelnicy jednak, jak się okazuje, potrafią wyprzedzić nasze zamiary.

Nieraz zastanawialiśmy się nad tym, czy warto zrobić spotkanie społeczności CHIP-a offline, czyli przy dobrej muzyce i napojach, twarzą w twarz. Krakowscy Użytkownicy CHIP.pl postanowili nie czekać i samemu zorganizować takie spotkanie. Dlatego też w imieniu userów SufferMaker ,

wojtas_vip

, oraz miłościwie nam panującego moderatora le_hobbit zapraszamy dziś do Klubu Panorama w Krakowie, znajdującym się na ul. Zwierzynieckiej 50 na spotkanie integracyjne społeczności CHIP.pl. Jak twierdzą organizatorzy, dobra zabawa gwarantowana! Spotkanie zacznie się o 16:00. Wszelkie sprawy organizacyjne znajdują się w tym temacie na naszym forum.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.