Nowi użytkownicy mogą korzystać z WebGadu natychmiast po zarejestrowaniu się

Testy Gadu-Gadu na przeglądarkę trwają

Nowe wydanie WebGadu jest odpowiedzią na wyniki ankiety przeprowadzonej wśród użytkowników – w komunikatorze wprowadzono wiele nowych rozwiązań.

WebGadu pozwala na korzystanie ze swojego numeru GG i prowadzenie pogadanek internetowych nawet wtedy, gdy w danym miejscu zabronione lub utrudnione jest instalowanie własnych programów do komunikacji.

W komunikatorze wprowadzono wiele nowych rozwiązań:

  • Przykładem mogą być dźwiękowe i graficzne powiadomienia o nadejściu nowych wiadomości. Dzięki temu użytkownik może swobodnie korzystać z innych aplikacji lub przeglądać strony WWW, podczas gdy komunikator WebGadu pozostaje uruchomiony w tle i informuje o nowych wiadomościach.
  • Wraz z wydaniem nowej wersji poprawiono stabilność serwerów. Dodatkowo, dla użytkowników korzystających z wolniejszych łącz internetowych, dodano informację o przebiegu ładowania WebGadu do przeglądarki.
  • Kolejnym udogodnieniem jest automatyczne synchronizowanie listy kontaktów. Za każdym razem, gdy użytkownik zmieni listę kontaktów jest ona automatycznie aktualizowana.
  • Ponadto WebGadu daje użytkownikom możliwość zapisywania historii rozmów. Po naciśnięciu przycisku „Zapisz rozmowę” pojawia się nowe okno, z którego można wydrukować treść rozmowy lub zapisać ją w formie pliku html.

Nowi użytkownicy mogą korzystać z WebGadu natychmiast po zarejestrowaniu się. Na wniosek użytkowników programiści WebGadu poprawili błędy związane z wczytywaniem listy kontaktów dla długich numerów, emotikonkami, powracającym oknem rozmowy, obsługą IE.

Przypominamy, że WebGadu znajduje się wciąż w fazie beta, co oznacza, że jeszcze nie jest ukończone i może zawierać błędy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.