Wszystkie aukcje wystawione są po stałej cenie w opcji

Wylicutyj pan ubezpieczenia

Ubezpieczeniaonline.pl

Ubezpieczeniaonline.pl to portal internetowy, który od ponad dwóch lat sprzedaje ubezpieczenia przez Internet. Firma stale poszerza swoją działalność, zaprasza do współpracy coraz to większe firmy  Jako pierwsza na Allegro została wystawiona oferta przygotowana specjalnie na sezon zimowy – ubezpieczenie na narty i snowboard. Kontakt z klientami przez serwis Allegro specjaliści Ubezpieczeniaonline.pl rozpoczęli od ubezpieczeń o prostej konstrukcji i dość niskiej składce ubezpieczeniowej. Te warunki spełniają polisy turystyczne, które już od dawna są sprzedawane w Polsce przez Internet. Na Allegro wystawiona została też strona internetowa dla agenta ubezpieczeniowego – najnowszy pomysł Ubezpieczeniaonline.pl, który umożliwia kontakt Internauty z pośrednikiem ubezpieczeniowym.

Wszystkie aukcje wystawione są po stałej cenie w opcji „Kup teraz”. Aby kupić interesujące nas ubezpieczenie należy kliknąć przycisk „Kup teraz” na stronie produktu. Aby sfinalizować zakup, należy przygotować dane do ubezpieczenia (dowód osobisty lub dane ubezpieczonego wraz z numerem PESEL) i kliknąć w link podany w e-mailu. System przeprowadzi nas krok po kroku przez całą procedurę. Za polisę płaci się przelewem z konta internetowego lub realizując wydruk przelewu.

W efekcie na adres mailowy otrzymujemy polisę ubezpieczeniową, którą należy wydrukować i zabrać ze sobą na wyjazd. Osoby wyjeżdżające za granicę otrzymają dodatkowo potwierdzenie zakupu polisy sms-em wraz z numerami telefonu do centrum alarmowego, które należy poinformować w razie wypadku. Proces zakupu strony internetowej dla Agenta przebiega jeszcze prościej. Po kliknięciu „KUP TERAZ”, wystarczy wypełnić krótki formularz zamówienia. Już od następnego dnia można się cieszyć własną stroną WWW.