Telewizor TX-P50X10E kupimy za 5 399 PLN

100 tysięcy godzin żywotności w telewizorach plazmowych X10

Panasonic wprowadza do Polski trzy modele plazm z serii X10, wyposażonych w panele o żywotności do 100 tys. godzin oraz warstwę szkła, która chroni ekran przed uszkodzeniem.

Wszystkie telewizory charakteryzują się czasem reakcji na poziomie 0,001 ms, który pozwala na wyświetlanie obrazów zawierających szybko poruszające się obiekty, które często występują w grach, filmach i transmisjach sportowych. Wyraźny i czysty obraz jest też efektem zastosowania technologii odświeżania obrazu 100HZ Double Scan.

Telewizory Panasonic z serii X10 przeznaczone są dla całej rodziny – cechą charakterystyczną obrazu generowanego przez nowe telewizory jest łagodność dla oczu osiągana dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii plazmowej. Odbiorniki tej linii wyposażono też w tzw. VIERA Tough Panel – warstwę szkła chroniącą panel przed mechanicznymi uszkodzeniami. Tak chroniony telewizor wytrzyma na przykład uderzenie dziecięcą zabawką lub pilotem.

Telewizory firmy Panasonic wyposażone są w oszczędny tryb 'Eco' pozwalający na dostosowanie parametrów obrazu do warunków zewnętrznych i osiągnięcie  znacznej redukcji  zużycia energii. Seria X10 jest również jest przyjazna środowisku dzięki użyciu długowiecznych (do 100 tys. godzin pracy) paneli wykonanych w technologii bezołowiowej, która w znacznym stopniu ułatwia recykling produktów.

Telewizory plazmowe HD Ready serii X10 (TX-P50X10E, TX-P42X10E, TX-P37X10E) charakteryzują się kontrastem dynamicznym na poziomie 2 000 000:1 (natywny 20 000:1). Wyposażono je również w technologię przetwarzania dźwięku V-Audio Surround oraz funkcje sterowania wieloma urządzeniami VIERA Link i VIERA Image Viewer pozwalającą na łatwe przeglądanie zdjęć na ekranie telewizora.

Telewizory dostępne są już w sprzedaży w sugerowanych cenach detalicznych:

  • TX-P50X10E – 5 399 PLN
  • TX-P42X10E – 3 799 PLN
  • TX-P37X10E – 3 599 PLN
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.