GPS-550 wyposażono w ekran dotykowy LCD TFT o przekątnej 5

5-calowy GPS-550 z pełnym wyposażeniem oraz AutoMapą

Na rynku pojawiła się pierwsza nawigacja Trak z ekranem dotykowym LCD o przekątnej 5". W wyposażeniu opcjonalnym znajdą się Bluetooth, FM transmiter oraz wejście AV-in.

GPS-550 wyposażono w ekran dotykowy LCD TFT o przekątnej 5″, rozdzielczości 480×272 piksele. Dzięki optymalizacji wielkości obudowy do wielkości ekranu, urządzenie w swoich wymiarach nie wiele różni się od dostępnych na rynku urządzeń 4,3″, natomiast różnica w wielkości ekranu jest widoczna.Procesor Atlas Sirf III 400Mhz z zintegrowaną 30 kanałową anteną GPS ma zapewnić urządzeniu szybką i stabilną pracę. GPS-550 oparty jest na systemie Windows CE 5.0, dzięki czemu posiada liczne funkcje multimedialne, takie jak odtwarzacz muzyki, odtwarzacz wideo oraz flash, a także wbudowany kalendarz, notatnik, kalkulator oraz gry.

GPS-550 w najbogatszej wersji oferuje dodatkowe możliwości. Oprócz nawigacji może on służyć jako wyświetlacz dla kamery cofania oraz za pomocą wbudowanego kontrolera Bluetooth można korzystać z nawigacji jako zestawu głośnomówiącego. Pozwalają na to mikrofon oraz głośnik wbudowane w urządzeniu. Drugi z modułów, FM Transmiter pozwala na odtwarzanie dźwięków z nawigacji na głośnikach samochodowych,. Ostatni ze specjalnych dodatków to wejście AV-in, dzięki któremu można do urządzenia podłączyć na przykład kamerę zewnętrzną i odtworzyć obraz z zewnątrz samochodu.

Urządzenie do nawigacji wyposażono w wbudowaną pamięć flash 2 GB, na której znaleźć będzie można AutoMapę. AutoMapa oferowana jest w dwóch wersjach: AutoMapa Polska XL, zawierająca 100% pokrycia kraju, bazę ponad 300 tysięcy punktów użyteczności publicznej, 2 419 planów miast i miejscowości, oraz AutoMapa EU zawierająca mapy 44 krajów Europy, w tym wszystkich krajów Unii Europejskiej za wyjątkiem Islandii.

W zestawie z urządzeniem w opakowaniu znajduje się uchwyt mocujący do samochodu,  ładowarka sieciowa, ładowarka samochodowa, słuchawki), kabel USB, instrukcja obsługi, skrócona instrukcja obsługi. Sugerowane ceny detaliczne: GPS-550PL – 869zł, GPS-550BTA PL -999zł – , GPS-550 EU – 1 199zł, GPS-550BTA EU – 1 299zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.