5 projektorów zarządzanych przez sieć LAN i Wi-Fi od SANYO

PCL-XU3xx to rodzina 5 projektorów XGA z funkcja zarządzania przez sieć, trzy z nich również w sieci bezprzewodowej.

SANYO przedstawia pięć nowych projektorów serii PLC-XU. Jednakowe obudowy skrywają różne wyposażenie – lampy o jasności 3 000 i 3 500 ANSI lumenów, obiektywy 1,2 i 1,6 krotnym zoomem oraz kontrastem 450:1 i 500:1.  Projektory serii PLC-XU3xx mają być proste w użyciu i nie wymagają dodatkowego szkolenia dla obsługującego je personelu. Warto choćby wspomnieć, że automatycznie wykrywają one sygnały podawane przez podłączone do nich urządzenia, a ich zautomatyzowane algorytmy konfiguracji i korekty zniekształceń trapezowych obrazu dają użytkownikowi możliwość błyskawicznego rozpoczęcia prezentacji o optymalnej jakości obrazu dobranej automatycznie przez urządzenie.

Dwa z wprowadzanych projektorów wyposażono w funkcję Easy Wireless LAN, umożliwiającą zintegrowanie ich z lokalną siecią komputerową w celu dostarczania sygnału wizyjnego oraz zdalnego zarządzania i monitorowania pracy tych urządzeń. Trzy spośród nowych modeli mają wbudowane głośniki, co pozwala używać ich do prowadzenia prezentacji multimedialnych. Modele nowej serii będą wprowadzane na rynek stopniowo: pierwszy z nich, PLC-XU355, pojawi się w sprzedaży jeszcze w marcu w cenie detaliczne 7 929 zł (z VAT). W maju zostanie wprowadzony na rynek model PLC-XU350, a pozostałe trzy projektory – do końca czerwca br. Ich ceny nie są jeszcze znane.

Projektory mają trzyletnią gwarancję, a na lampę – 3 lata z limitem do 2 000 godzin.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.