Monitor w czarnej wersji obudowy jest już dostępny na rynku w sugerowanej cenie detalicznej netto 210 699 zł

82-calowy monitor NEC

NEC Display Solutions przedstawia monitor MultiSync LCD8205, zaprojektowany z myślą o bardzo dobrym odwzorowaniu kolorów i wyświetlaniu obrazów w dużej skali.

Nowy, 82-calowy wielkoformatowy monitor LCD z panelem S-PVA oferuje pełną rozdzielczość HD oraz jasność 450cd/m2

. W celu zapewnienia maksymalnej swobody wyboru źródła sygnału, monitor wyposażony został w szereg złączy, w tym również HDMI, DVI-D. Cyfrowy interfejs SPDIF gwarantuje również kompatybilność z systemami audio. NEC MultiSync LCD8205 posiada system chroniący go przed przegrzaniem, co ma gwarantować długi czas bezawaryjnej pracy oraz bezpieczeństwo inwestycji.

Dzięki rozdzielczości 1 920 x 1 080 pikseli, współczynnikowi kontrastu 2 000:1 oraz kątom widzenia wynoszącym po 178 stopni, obraz powinien wyglądać realistycznie i wyraźnie. Dopasowaną jasność zapewnia zintegrowany sensor mierzący natężenie światła w otoczeniu i – jeżeli to konieczne – optymalizujący jasność ekranu. Dodatkowo dzięki funkcji TileMatrix, za pomocą kilku monitorów NEC MultiSync LCD8205, można tworzyć ściany wideo (4×4) o maksymalnej wielkości prawie 7.7 m x 4.5 m, co w rezultacie daje ponad 34 m2

aktywnej powierzchni wyświetlanego obrazu.

Dla zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa przed czynnikami zewnętrznymi użytkownik może wybrać opcję wyposażenia monitora w szybę ochronną. Jest to szczególnie istotne w miejscach o wzmożonym ruchu, w których zastosowanie szyby ochronnej może zdecydowanie obniżyć ryzyko zniszczenia urządzenia.

NEC MultiSync LCD8205 dostarczany jest bez nóżek, dzięki czemu można obniżyć koszty produkcji i pakowania. Monitor w czarnej wersji obudowy jest już dostępny na rynku w sugerowanej cenie detalicznej netto 210 699 zł. Wszystkie monitory NEC Display Solutions są objęte standardową, trzyletnią, pełną gwarancją (obejmującą również podświetlenie matrycy) realizowaną w wygodnym dla użytkownika systemie door-to-door.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.