Adobe Flash mobilnie

Adobe wprowadza na rynek najnowszej wersji Adobe Flash Lite 3.1 Distributable Player, środowiska uruchomieniowego aplikacji opartych na technologii Flash dla urządzeń mobilnych.

Nowa wersja pozwala programistom i twórcom treści dla urządzeń mobilnych (komórek, palmtopów etc.) na tworzenie aplikacji w technologii Flash i bezprzewodowe dystrybuowanie ich na urządzenia mobilne użytkowników końcowych wraz z instalatorem  najnowszego odtwarzacza. Dzięki temu przesyłane aplikacje będą odtwarzana w najwyższej możliwej jakości.  Odtwarzacz Distributable Player jest już dostępny dla wszystkich w wersji beta przeznaczonej do urządzeń Nokia S60 z systemem Windows Mobile.

Odtwarzacz Adobe Flash Lite 3.1 Distributable Player umożliwia wykorzystanie nowych mechanizmów dostarczania i zarabiania na plikacjach mobilnych opartych na technologii Flash. Agregatory treści, takie jak GetJar, Thumbplay i Zed wykorzystują możliwości nowego środowiska uruchomieniowego dając twórcom treści możliwość umieszczania swoich aplikacji w katalogach WWW agregatorów i dostarczania ich użytkownikom urządzeń przenośnych. Jednocześnie twórcy aplikacji flash’owych mogą nadal korzystać z własnych kanałów dystrybucji i promocji.

Ogólnodostępną bezpłatną wersję beta Adobe Flash Lite Distributable Player pobdać można  pod adresem www.adobe.com/go/distribute/.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.