pracaAllegro niedługo zniknie z Sieci

Allegro zamyka portal pracaAllegro, tworzy nowy o nazwie otoPraca.pl

Platforma Allegro uruchomia nowy, samodzielny serwis ogłoszeń o pracę – otoPraca.pl. Równocześnie kończy świadczenie usługi "pracaAllegro".

Nowy serwis swą nazwą wpisuje się w politykę nazewnictwa, która została wykorzystana przy dwóch sztandarowych serwisach ogłoszeniowych Grupy Allegro – motoryzacyjnym otoMoto.pl i zajmującym się nieruchomościami otoDom.pl. otoPraca.pl zaproponuje swym klientom m.in. subkonta, dzięki którym pracodawca dostaje możliwość przypisania wielu użytkowników do jednego konta czy „Menadżer CV” –panel do zarządzania otrzymanymi aplikacjami. Nowe funkcjonalności zostały stworzone również z myślą o kandydatach. Godne uwagi są np. trzy kreatory CV – chronologicznego, funkcjonalnego i Skill CV. W tym ostatnim, przeznaczonym dla studentów i absolwentów, czyli ludzi z niewielkim doświadczeniem, kandydat skupia się na pokazaniu pracodawcom przede wszystkim swych umiejętności.

Serwis otoPraca.pl postarał się, by przejście użytkowników Allegro do nowej lokalizacji odbyło się bez najmniejszych utrudnień. Mogą oni zarejestrować się w serwisie otoPraca.pl za pomocą loginów i haseł, których używali dotychczas w serwisie Allegro.pl. W ustawieniach tak założonego konta pojawią się też dane z konta, jakie użytkownik posiadał w serwisie Allegro.pl.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.