Cena jest wysoka, zwłaszcza że Stich wygląda dość plastikowo

Bajkowe telewizory LCD

Disney

Stich to stworzony przez szalonego naukowca, genetycznie zmutowany i zaprogramowany do niszczenia pies, który pewnego dnia spotyka na swojej drodze dziewczynkę o imieniu Lilo i zamieszkuje na hawajskiej wyspie Kauai. Być może wam ta historia nie jest znana, jednak waszym dzieciom na pewno tak. Z tego właśnie powodu Disney wprowadza na rynek serię telewizorów, których motywem przewodnim jest właśnie Stich. Dla Lilo zabrakło niestety miejsca, choć być może następna seria telewizorów przedstawiała będzie właśnie sympatyczną dziewczynkę.

Co do samego sprzętu, to telewizor o przekątnej ekranu 20 cali oferuje rozdzielczość 1680 x 1050 pikseli, złącza HDMI i VGA, wbudowany tuner telewizyjny, dwa 5-watowe głośniki oraz pilot zdalnego sterowania w zestawie.

Niestety, żeby sprawić swojemu dziecku taki prezent, trzeba mieć portfel wypchany po brzegi, albowiem nowy telewizor Disneya kosztuje ponad 1000 dolarów (3 500 złotych). Druga zła wiadomość jest taka, że telewizor trzeba importować z Japonii, bo tylko tam jest dostępny.