CeBIT 2009: Eee-życie od ASUS-a

Od oglądania filmów w HD, wideokonferencji i gier komputerowych, aż po przesyłanie plików i obsługiwanie wielu aplikacji na raz ASUS Eee obsługuje każdą z tych czynności.

Prezentowane produkty – takie jak Eee Box PC B206, Eee Stick, Eee Station PC-NAS, Eee Videophone i Eee Top PC ET1602 – wyraźnie pokazują, że urządzenia Eee to seria przydatna każdemu w nauce, pracy i zabawie.

Eee Box PC B206: Malutki komputer stacjonarny obsługujący rozdzielczość HD

Eee Box PC B206 to nie zajmujący wiele miejsca komputer osobisty, będący również domowym centrum rozrywki, pozwalający użytkownikom z formatu HD poprzez wyjście HDMI. Komputer ten można przymocować do telewizora LCD lub monitora, oszczędzając w ten sposób wiele miejsca. Zużywa on 15 watów mocy, wydając przy tym dźwięki nie przekraczające progu 26 dB. Eee Box PC B206 obsługuje również łączność w standardzie Wi-Fi 802.11n, zapewniając szybki dostęp do Internetu.

Eee Stick: Innowacyjny, bezprzewodowy kontroler Plug-and-Play zapewnia doskonałą zabawę

Kontroler Eee Stick pozwala swobodnie poruszać się podczas grania. Urządzenie to przekłada ruchy ręki na ruchy na ekranie. Trzy tryby funkcjonowania – ruch, celowanie i przechylenia – sprawiają, że kontroler nadaje się do każdego typu gier. Aplikacja Game Manager pozwala użytkownikom na szybki dostęp do gier, a także na dostęp do ustawień kontrolera, co pozwala dopasować urządzenie do osobistego stylu gry. Eee Stick może również służyć jako trójwymiarowa mysz.

Eee Station PC-NAS: Uniwersalne rozwiązanie do przechowywania i dzielenia sie plikami

2-terabajtowy Eee Station PC-NAS jest platformą do przechowywania multimediów i danych, tworzenia ich kopii zapasowych i dzielenia się nimi. Urządzenie to zostało zaprojektowane do funkcjonowania non-stop, zużywa niewiele mocy, wykorzystuje system UPS (Uninterrupted Power Supply), a emitowane przez nie dźwięki nie przekraczają progu 28 dB. Dodatkowo, wyposażone jest w ekran dotykowy o rozdzielczości 3,5 cala, nagrywarkę DVD oraz funkcję multi-server.

Eee Videophone: Wideofon z certyfikatem Skype.

Wideofon Eee to nielimitowane telefonowanie przez Internet w trzech prostych krokach. Obsługujący łączność w standardzie Wi-Fi wideofon wyposażony jest w ekran o rozdzielczości 7 cali i wbudowaną kamerę internetową, głośniki i mikrofon, pozwalając użytkownikom wykonywać nielimitowaną ilość rozmów wideo z bliskimi osobami bez potrzeby posiadania komputera. Prosty w użyciu interfejs oparty o ikony i intuicyjne rozmieszczenie przycisków upraszczają łączenie się poprzez Internet.

Eee Top PC ET1602: Uniwersalny komputer z interfejsem dotykowym, którego można używać w obrębie całego domu.

Eee Top PC ET1602 jest uniwersalnym komputerem z interfejsem dotykowym, którego można używać wyposażonym w bogatą listę obsługiwanych dotykowo aplikacji służących do pracy, rozrywki i zabawy. Eee Top PC ET1602 to niewielki komputer, oferuje on jednak wybór udogodnień, takich jak łączność w standardzie Wi-Fi 802.11n, wbudowane głośniki o wysokiej jakości i zintegrowaną kamerę sieciową o rozdzielczości 1,3 megapiksela oraz mikrofon, umożliwiający uczestniczenie w konferencji za pomocą sieci. Oprócz tego, komputer Eee Top PC ET1602 wykorzystuje również technologię ASUS Tranquiller, która zapobiega przegrzewaniu się systemu, zapewniając jednocześnie funkcjonowanie poniżej 26 dB.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.