CeBIT 2009: Eee-życie od ASUS-a

Od oglądania filmów w HD, wideokonferencji i gier komputerowych, aż po przesyłanie plików i obsługiwanie wielu aplikacji na raz ASUS Eee obsługuje każdą z tych czynności.

Prezentowane produkty – takie jak Eee Box PC B206, Eee Stick, Eee Station PC-NAS, Eee Videophone i Eee Top PC ET1602 – wyraźnie pokazują, że urządzenia Eee to seria przydatna każdemu w nauce, pracy i zabawie.

Eee Box PC B206: Malutki komputer stacjonarny obsługujący rozdzielczość HD

Eee Box PC B206 to nie zajmujący wiele miejsca komputer osobisty, będący również domowym centrum rozrywki, pozwalający użytkownikom z formatu HD poprzez wyjście HDMI. Komputer ten można przymocować do telewizora LCD lub monitora, oszczędzając w ten sposób wiele miejsca. Zużywa on 15 watów mocy, wydając przy tym dźwięki nie przekraczające progu 26 dB. Eee Box PC B206 obsługuje również łączność w standardzie Wi-Fi 802.11n, zapewniając szybki dostęp do Internetu.

Eee Stick: Innowacyjny, bezprzewodowy kontroler Plug-and-Play zapewnia doskonałą zabawę

Kontroler Eee Stick pozwala swobodnie poruszać się podczas grania. Urządzenie to przekłada ruchy ręki na ruchy na ekranie. Trzy tryby funkcjonowania – ruch, celowanie i przechylenia – sprawiają, że kontroler nadaje się do każdego typu gier. Aplikacja Game Manager pozwala użytkownikom na szybki dostęp do gier, a także na dostęp do ustawień kontrolera, co pozwala dopasować urządzenie do osobistego stylu gry. Eee Stick może również służyć jako trójwymiarowa mysz.

Eee Station PC-NAS: Uniwersalne rozwiązanie do przechowywania i dzielenia sie plikami

2-terabajtowy Eee Station PC-NAS jest platformą do przechowywania multimediów i danych, tworzenia ich kopii zapasowych i dzielenia się nimi. Urządzenie to zostało zaprojektowane do funkcjonowania non-stop, zużywa niewiele mocy, wykorzystuje system UPS (Uninterrupted Power Supply), a emitowane przez nie dźwięki nie przekraczają progu 28 dB. Dodatkowo, wyposażone jest w ekran dotykowy o rozdzielczości 3,5 cala, nagrywarkę DVD oraz funkcję multi-server.

Eee Videophone: Wideofon z certyfikatem Skype.

Wideofon Eee to nielimitowane telefonowanie przez Internet w trzech prostych krokach. Obsługujący łączność w standardzie Wi-Fi wideofon wyposażony jest w ekran o rozdzielczości 7 cali i wbudowaną kamerę internetową, głośniki i mikrofon, pozwalając użytkownikom wykonywać nielimitowaną ilość rozmów wideo z bliskimi osobami bez potrzeby posiadania komputera. Prosty w użyciu interfejs oparty o ikony i intuicyjne rozmieszczenie przycisków upraszczają łączenie się poprzez Internet.

Eee Top PC ET1602: Uniwersalny komputer z interfejsem dotykowym, którego można używać w obrębie całego domu.

Eee Top PC ET1602 jest uniwersalnym komputerem z interfejsem dotykowym, którego można używać wyposażonym w bogatą listę obsługiwanych dotykowo aplikacji służących do pracy, rozrywki i zabawy. Eee Top PC ET1602 to niewielki komputer, oferuje on jednak wybór udogodnień, takich jak łączność w standardzie Wi-Fi 802.11n, wbudowane głośniki o wysokiej jakości i zintegrowaną kamerę sieciową o rozdzielczości 1,3 megapiksela oraz mikrofon, umożliwiający uczestniczenie w konferencji za pomocą sieci. Oprócz tego, komputer Eee Top PC ET1602 wykorzystuje również technologię ASUS Tranquiller, która zapobiega przegrzewaniu się systemu, zapewniając jednocześnie funkcjonowanie poniżej 26 dB.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.