CeBIT 2009: MSI stawia na sterowanie dotykiem

Na targach CeBIT MSI prezentuje technologię monitora dotykowego. Firma wprowadza na rynek nowe linie produktowe: serie "Wind Top" i "Wind Box".

MSI wprowadza nowe modele na rynek produktów All-In-One. Wind Top AE2010 z 20-calową matrycą pojawia się po raz pierwszy podczas targów CeBIT w Hanowerze. Towarzyszą mu najnowsze modele z monitorem dotykowym MSI Wind Top AE2200 i Wind Top AE1900.

Do grupy produktów Small Form-Factor (SFF), MSI dodało jeszcze kompaktowy model WindBox DC100. MSI zapowiedziało, że oficjalną nazwą serii produktów All-In-One będzie „Wind Top”, a produktów SFF „Wind Box”.

Wind Topy AE2200 oraz AE1900 z ekranem dotykowym – „nowoczesne w każdym calu”

Aby stworzyć uczestnikom targów CeBIT okazję do bezpośredniego kontaktu z najnowszymi modelami Wind Topów, MSI przygotowało specjalnie zaprojektowaną kuchnię wyposażoną z 22-calowy Wind Top AE2200 oraz 19-calowy Wind Top AE1900, które tworzą niezwykle stylową i nowoczesną atmosferę.

Wind Topy MSI AE2200 i AE1900 zaprezentowane na targach CeBIT są dostępne w czarnym i białym kolorze.

Wind Box DC100

Produkty MSI SFF o przyjętej nazwie Wind Box, zostały zaprojektowane, aby zaoferować kompaktowy i energooszczędny produkt o małych rozmiarach. Po zaprezentowaniu modelu Wind Box CD130, MSI przygotowało specjalnie na targi CeBIT bardziej zaawansowany i kompaktowy model Wind Box DC100 o objętości 1,5l i z energooszczędnym dwurdzeniowym procesorem Intel Atom.

MSI wcentum uwagi

Aby odpowiedzieć na potrzeby różnych użytkowników firma MSI przygotowała trzy serie produktów All-In-One: E – Entertainment, P – Professional i C – Classic. Podczas tegorocznych targów CeBIT MSI prezentuje nowe modele z serii Entertainment, które z pewnością skupią na sobie uwagę uczestników targów.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.