Aficio SP 4210N oferuje zaawansowane funkcje druku, a wszystko to przy zachowaniu niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO)

Czarno-biała drukarka dla oszczędnych

Aficio SP 4210N pracuje z prędkością 36 str./min. i standardowo wyposażona jest w interfejs sieciowy oraz USB 2.0.

Aficio SP 4210N  oferuje zaawansowane funkcje druku, a wszystko to przy zachowaniu niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO). Kontroler z procesorem 466 MHz umożliwia SP 4210N dostarczenie pierwszego wydruku w 6,9 sekundy. Drukarka osiąga prędkość druku ciągłego wynoszącą 36 str./min. Dzięki maksymalnej pojemności 1 600 arkuszy i wydajnym materiałom eksploatacyjnym obsługa urządzenia została ograniczona do minimum. Co więcej, SP 4210N wysyła na e-mail użytkownika powiadomienie, gdy wymagane jest podjęcie działania z jego strony. Status urządzenia można monitorować na wyświetlaczu LCD. Drukarka wyposażona jest w interfejs sieciowy i USB 2.0.

Gruby papier o gramaturze do 130 g/m2 może być dostarczany z dowolnego podajnika. Podajnik ręczny umożliwia drukowanie na papierze o gramaturze do 162 g/m2. Urządzenie zaopatrzono również w funkcję, dzięki której możliwa jest bezproblemowa obsługa kopert. Opcja wprowadzania własnych ustawień gwarantuje, że dokumenty drukowane są na papierze odpowiedniego rodzaju.

Oprócz zgodności z normą RoHS, drukarka SP 4210N odznacza się również niskim zużyciem energii. Ze względu na krótki czas nagrzewania, urządzenie szybko przełącza się w tryb oszczędny, w którym pobiera 4,5 W. Dzięki opcjonalnemu modułowi druku dwustronnego możliwe jest również ograniczenie zużycia papieru.

Drukarka oferowana jest w cenie 2 670 zł netto, została objęta 12-miesięczną gwarancją producenta.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.