Evolve GSM Survivor nazywany jest

Ekstremalny telefon, który przetrwa wszystko

W ofercie sklepów Vobis pojawiła się prawdziwa gratka dla miłośników aktywnego i ekstremalnego wypoczynku - odporny na kurz, wodę oraz wstrząsy Evolve GSM Survivor.

Evolve GSM Survivor Yellow EDGE to telefon stworzony głównie z myślą o ludziach aktywnych. Jest on całkowicie odporny na uszkodzenia. Potwierdzają to specjalne certyfikaty IP4 oraz IPX4. Obudowa urządzenia zabezpieczona jest gumową powłoką oraz dodatkowo, w celu ochrony przed zniszczeniem spowodowanym na przykład upadkiem, metalową ramą. Poza standardowym wyposażeniem każdego telefonu, takim jak wbudowane radio FM i odtwarzacz mp3, posiada również całkowicie unikalne funkcje, m.in.: ciśnieniomierz, termometr, wysokościomierz, a także kompas.

W Evolve GSM Survivor Yellow EDGE zainstalowany jest również laserowy wskaźnik i latarka, którą można używać zarówno przy włączonym, jak i wyłączonym telefonie. Ponadto dzięki ręcznej ładowarce, zapewniającej ładowanie urządzenia w miejscach bez dostępu do sieci energetycznej, możliwe jest jego użytkowanie podczas długich wypraw.

Telefon Evolve GSM Survivor, o którego danych technicznych pisaliśmy w połowie lutego, dostępny jest w sklepach Vobis, w cenie 999 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.