W najnowszych telewizorach Philipsa zostanie zaimplementowana funkcja Net TV

Internet na ekranie telewizora – tym razem od Philipsa

Philips wprowadza na rynek nową generację urządzeń wyposażonych w funkcję Net TV. Pozwala ona użytkownikowi łączyć się z Internetem za pomocą telewizora.

Nowa funkcja będzie dostępna we wszystkich europejskich telewizorach Philips serii 8000, 9000 oraz w modelu Cinema 21:9, które zostaną wprowadzone do sprzedaży w drugim kwartale br. Net TV umożliwia wygodne przeglądanie stron internetowych i przełączanie ich za pomocą pilota. Do przeglądania sieci nie musimy dokupować set-top-box’u, nie trzeba też włączać komputera. Po wybraniu właściwej funkcji, telewizor automatycznie wyświetli stronę startową.

Urządzenia z funkcją Net TV można podłączyć do Internetu używając przewodu sieciowego lub za pomocą Wi-Fi (tylko modele serii 9000 i Cinema 21:9). Z funkcją Net TV firmy Philips użytkownik ma dostęp do stron z najnowszymi wiadomościami, serwisów drogowych, prognozy pogody, aukcji internetowych, portali społecznościowych, gier on-line, wirtualnych albumów zdjęć oraz portali umożliwiających udostępnianie wgranych przez siebie treści. Net TV została opracowana przy współpracy z wieloma znanymi serwisami internetowymi, których treść została dostosowana do wyświetlania na ekranie telewizora.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.