Inżynierskie Targi Pracy – już od 24 marca

W dniach 24-25 marca 2009 roku w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej odbędą się 16. Inżynierskie Targi Pracy organizowane corocznie przez Stowarzyszenie Studentów BEST.

Celem targów jest umożliwienie studentom bezpośredniego kontaktu z przyszłymi pracodawcami. Na tegorocznych Targach pojawi się 70 firm działających m.in. w branży chemicznej, budowlanej, energetyce. Jedną z atrakcji będą bezpłatne warsztaty dla studentów –  „Akademia Wiedzy Inżynierskiej” organizowane przez firmy prezentujące swoje oferty na Inżynierskich Targach Pracy. Tematyka szkoleń będzie obejmowała m.in. kwestie związane z przygotowaniem do rozmowy kwalifikacyjnej, np. autoprezentacja, zdolności komunikacji jak również tematy stricte inżynierskie.

Projekt zwieńczy dziewiąta edycja Plebiscytu Pracodawca dla Inżyniera. Ma on na celu wybranie firmy, która w opinii studentów uczestniczących w Programie CEL: INŻYNIER przedstawiła najciekawszą ofertę i zapewnia możliwość rozpoczęcia obiecującej kariery zawodowej. Plebiscyt odzwierciedla zaangażowanie w rekrutację i pozwala  zorientować się, jak działalność firm oceniana jest przez środowisko akademickie. Zeszłorocznym triumfatorem była firma Samsung Electronics.

Sponsor: Opera Software

Sponsor techniczny: It Connect

Patronat medialny objął magazyn CHIP.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.